Video/ Të rinjtë nga Burreli “notojnë” në dëborë

Noti në dëborë… Është kjo sfida që kanë nisur shumë të rinj, pasi gjithë Shqipëria është përfshirë nga dëbora.

Edhe kjo video e ardhur në faqen e Facebook-ut të Televizionit Klan tregon këtë gjë.

Bëhet fjalë për dy të rinj nga Burreli, që sfidojnë temperaturën -14 gradë.

Të veshur me një palë pantallona të shkurtra ata  shtrihen në dëborë, me një trashësi rreth 20 cm dhe notojnë./tvklan.al

Kategori
KallezoTe funditTë gjithaVideo
0 Komente

Përgjigju

*

*


Emisione