Klan NewsKlan NewsKlan PlusKlan PlusKlan RadioKlan RadioKlan MusicKlan MusicKlani ImKlani Im
uefa euro 2024
0
ditë
0
orë
0
min
0
sek
Jo vetëm modë
Klan Logo
E shtunë 13:20

Një program lifestyle & entertainment nga Orinda Huta. Mënyra e të jetuarit në të gjithë spektrin dhe promovimi i çdo elementi të bukur që plotëson përditshmërinë. Mode, art, kulturë, showbiz, traditë, arkitekture, shtëpi, etj. Këshillat për një mënyrë jetesë të bukur janë gjithnjë të domosdoshme…

Nga: Orinda Huta

Kategoria: Argëtim

Kohëzgjatja: 50 min

Viti: 2013

Kontakt: 0693144440

JVM – Performanca muzikore jo vetëm. Olen Çesari, Harmoni fest, X Factor – 13 Prill 2024

JVM – Performanca muzikore jo vetëm. Olen Çesari, Harmoni fest, X Factor – 13 Prill 2024

#JoVetëmModë #OrindaHuta #TvKlan Harmoni fest, Kafu dhe shenjat e diskriminimit Jonid, të pathënat jashtë X Factor Olen Çesari një histori personale për çdo pjesë që luhet. 18,19,20 Prill  “Një shtrat plot me të huaj” në “Jo vetëm modë” Piktura ndryshon si moda

JVM – Modë, besim, “X Factor”, teatër dhe muzikë – 6 Prill 2024

JVM – Modë, besim, “X Factor”, teatër dhe muzikë – 6 Prill 2024

#JoVetëmModë #OrindaHuta #TvKlan Joni Peçi, Tirana me një Fashion Week Muaji i Ramazanit, mes humorit dhe përjetimeve personale “X Factor Albania” në gjysmëfinale “Plaza Suite”, komedia është e lehtë, por martesa është e vështirë Ergita i këndon “Dashnisë”

JVM – Album, Pashkë, “Marie Kraja”, biznesmeni dhe Frank – 30 Mars 2024

JVM – Album, Pashkë, “Marie Kraja”, biznesmeni dhe Frank – 30 Mars 2024

#JoVetëmModë #OrindaHuta #TvKlan Alket Islami -“Tirana nga ajri” dedikim për fisin Olga, ide për vezët e Pashkës Shpallet fituesja e edicionit të 20-të “Marie Kraja” “Biznesmeni” – “zhyt” publikun në mendime. Viktor Zhusti dhe Gëzim Kame “X Factor” për Frank eksperiencë jete

JVM – Marsela Çibukaj me “Petale”, Ingrid, ekspozitë – 23 Mars 2024

#JoVetëmModë #OrindaHuta #TvKlan Marsela Çibukaj e veshur me të bardha e “Petale” feston 40 vjetorin Ingrid dhe muzika “Në skajin e gjithçkaje jemi” përtej materiales… “Ukraina një krim lufte”, dëshmi për të ardhmen Kryeqyteti para dhe pas tridhjetë viteve – Roland Tasho

JVM – Ekspozitë, kukulla , aromë dhe fotografi, festë, “X Factor” – 16 Mars 2024

JVM – Ekspozitë, kukulla , aromë dhe fotografi, festë, “X Factor” – 16 Mars 2024

#JoVetëmModë #OrindaHuta #TvKlan Shegushe Bebeti, jeta mes kukullave dhe zgjedhja për të mos u bërë nënë Wendy dhe Kev largohen në rradhë… Ergys Zhabjaku sjell aromën e parfumit nën lenten e aparatit fotografik “Dita e Verës” 24 orë festë. Karnavalet në kryeqytet Gratë! Edukimi, vlerësimi i figurës e dashuria për veten

JVM – Luiza Gega përtej garave, OSCARS, modë dhe X Factor – 9 Mars 2024

JVM – Luiza Gega përtej garave, OSCARS, modë dhe X Factor – 9 Mars 2024

#JoVetëmModë #OrindaHuta #TvKlan Luiza Gega – Pas “vrapit të fundit” mezi pres të bëhem nënë Në prag të “Oscar” 2024. Klemi dhe Edlira zgjedhin kush fiton e kush zhgënjen? 8 Mars – Gratë dhe vajzat të mos dorëzohen Stilistet Sada Peca dhe Anisa Haroku komentojnë New York fashion week Nata e nëntë e “X Factor”,...

Gratë artiste dhe jo vetëm.. bashkë për 8 mars në JVM – 2 Mars 2024

Gratë artiste dhe jo vetëm.. bashkë për 8 mars në JVM – 2 Mars 2024

#JoVetëmModë #OrindaHuta #TvKlan Roli i gruas në humorin shqiptar, dikur dhe sot Ilirjana Basha hap dyert e shtëpisë e tregon pasione të tjera Mimoza Tola rikthehen repertorin e festivalit të fëmijëve

JVM – Gatimi si një “Argëtim në fundjavë” – Fol shqip – X Factor – 24 Shkurt 2024

JVM – Gatimi si një “Argëtim në fundjavë” – Fol shqip – X Factor – 24 Shkurt 2024

#JoVetëmModë #OrindaHuta #TvKlan Argëtim në kuzhinë me gra biznesi e jo vetëm AMA për gjuhën shqipe e jo gjobat. Një tur në institucion Parashikimet e konkurrentëve dhe kush u largua? Kejsi në JVM

Jo Vetëm Modë – Rrëfimi i Ueda dhe Arlind, pritja e ëmbël, Premiera e “2 gisht mjaltë”2

Jo Vetëm Modë – Rrëfimi i Ueda dhe Arlind, pritja e ëmbël, Premiera e “2 gisht mjaltë”2

Të intervistuar: Ueda Ndrecaj, Arlind Gashi, Kleansa, Jet, Kevin, Alba, Wendy, Ermal Mamaqi, Amarda Toska, Sinan Hoxha, Andrra Hoxha, Miriam Cani, Ilda Bejleri, Evi Reçi, Kledi Hysa,Monika Lubonja,Sheila Haxhiraj, Elvana Gjata, Marjana Kondi, Natasha Sela, Elson Bajrakurtaj, Eglein Laknori Fillimet e shtatzënisë për Uedën nuk kanë qenë të lehta: Jam shqetësuar pak, kam pasur probleme…...

Jo Vetëm Modë – Klinika më e vlerësuar në botë, përtej futbollit me Rabien, makeup 2024 – 10 Shkurt 2024

Jo Vetëm Modë – Klinika më e vlerësuar në botë, përtej futbollit me Rabien, makeup 2024 – 10 Shkurt 2024

#JoVetëmModë #OrindaHuta #TvKlan #SamCinkir #MelikeCinkir #RabieTota #Frank #Chimicals #Ingrid #ArtjolaNezaj “Este Medical Group” me vlerësime ndërkombëtare. Shërbimet speciale në Tiranë Rabie Tota për futbollin dhe sakrificën më të madhe në jetë Trendet e grimit 2024 në botë dhe sipas vajzave shqiptare “X Faxtor Albania” me eleminim të dyfishtë të premten që vjen!

Jo Vetëm Modë – Traditë ndër breza, moda e lartë dhe faktori “X” – 3 Shkurt 2024

Jo Vetëm Modë – Traditë ndër breza, moda e lartë dhe faktori “X” – 3 Shkurt 2024

Intervistë me: Diomen Boriçi, Aurora Piranej, Alis, Nik, Anisa, Frank, Frensi Muça, Marina Liço

JVM sjell “X Factor Albania”, Galeri, Ekspozitë – 27 Janar 2024

JVM sjell “X Factor Albania”, Galeri, Ekspozitë – 27 Janar 2024

#JoVetëmModë #OrindaHuta #TvKlan Egzona Ademi për grupin Mix dhe këngët e veta që s’janë si “sufllaqe” Merland Kademi për grupin e vajzave dhe finalistin Jet Kamela Islamaj për grupin e djemve dhe finalistin Jet Borana e para që la garën. Aldo dhe Genti të dobët vokalisht, Alis fitues Kukullat japoneze si “hajmali” për të mbrojtur...

  • Jo vetëm modë
  • Profil
  • Galeria
  • Lajme

Jo vetëm modë

Një program lifestyle & entertainment nga Orinda Huta. Mënyra e të jetuarit në të gjithë spektrin dhe promovimi i çdo elementi të bukur që plotëson përditshmërinë. Mode, art, kulturë, showbiz, traditë, arkitekture, shtëpi, etj. Këshillat për një mënyrë jetesë të bukur janë gjithnjë të domosdoshme…

Nga: Orinda Huta

Kategoria: Argëtim

Kohëzgjatja: 50 min

Viti: 2013

Kontakt: 0693144440

TV KLAN
E shtunë 13:20