Klan NewsKlan NewsKlan PlusKlan PlusKlan RadioKlan RadioKlan MusicKlan MusicKlani ImKlani Im
uefa euro 2024
0
ditë
0
orë
0
min
0
sek

Klan Plus

Lajme Klan Plus 22 Mars 2024, ora 19:00

Lajme Klan Plus 22 Mars 2024, ora 19:00

#klanplus #klanpluslajme #lajme, #edicioniinformativ ora 19:00, data 22 Mars 2024 #TvKlan Plus. Spiker: Enita Mema

Mars 22, 2024
Lajme Klan Plus 22 Mars 2024, ora 16:00

Lajme Klan Plus 22 Mars 2024, ora 16:00

#klanplus #klanpluslajme #lajme, #edicioniinformativ ora 16:00, data 22 Mars 2024 #TvKlan Plus. Spiker: Enita Mema

Mars 22, 2024
Lajme Klan Plus 20 Mars 2024, ora 16:00

Lajme Klan Plus 20 Mars 2024, ora 16:00

#klanplus #klanpluslajme #lajme, #edicioniinformativ ora 16:00, data 20 Mars 2024 #TvKlan Plus. Spiker: Greta Duka Headlines Klan Plus 20 Mars Pas arritjes së marrëveshjes, demokratet kanë zgjedhur anëtarët dhe kryetarët e të dy komisioneve parlamentare hetimore, ndërsa socialistët kanë bërë publikë vetëm emrat e nënkryetarëve. Pak dite pas atentatit ndaj Gentian Bejtjes në Fushë Krujës...

Mars 20, 2024
Aksident i rëndë në aksin rrugor Bilisht-Korçë, 1 viktimë dhe 4 të plagosur (Video)

Aksident i rëndë në aksin rrugor Bilisht-Korçë, 1 viktimë dhe 4 të plagosur (Video)

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në aksin rrugor “Bilisht-Korçë” në afërsi të fshatit Belorta. Policia njofton se makina tip “Hyundai” me drejtues 23-vjeçarin Kristjan Hoxha, është përplasur me makinën “Volkswagen” me shofer 36-vjeçarin Elvis Mizaku. Për pasojë, ka humbur jetën drejtuesi i automjetit tip “Volkswagen”, 36-vjeçar dhe janë dëmtuar 4 pasagjerë...

Shkurt 4, 2024
Lajme Klan Plus 15 Dhjetor 2023, ora 16:00

Lajme Klan Plus 15 Dhjetor 2023, ora 16:00

#klanplus #klanpluslajme #lajme, #edicioniinformativ ora 16:00, data 15 Dhjetor 2023 #TvKlan Plus. Spiker: Enita Mema

Dhjetor 15, 2023
Lajme Klan Plus 11 Dhjetor 2023, ora 19:00

Lajme Klan Plus 11 Dhjetor 2023, ora 19:00

#klanplus #klanpluslajme #lajme, #edicioniinformativ ora 19:00, data 11 Dhjetor 2023 #TvKlan Plus. Spiker: Enita Mema

Dhjetor 11, 2023
Lajme Klan Plus 6 Dhjetor 2023, ora 19:00

Lajme Klan Plus 6 Dhjetor 2023, ora 19:00

#Lajme, #edicioniinformativ ora 19:00, data 6 Dhjetor 2023 #TvKlan Plus #KlanplusLajme Spiker: Enita Mema

Dhjetor 6, 2023
Lajme Klan Plus 11 Nëntor 2023, ora 19:00

Lajme Klan Plus 11 Nëntor 2023, ora 19:00

#klanplus #klanpluslajme #lajme, #edicioniinformativ ora 19:00, data 11 Nëntor 2023 #TvKlan Plus. Spiker: Greta Duka

Nëntor 11, 2023
Lajme Klan Plus 25 Tetor 2023, ora 19:00

Lajme Klan Plus 25 Tetor 2023, ora 19:00

#lajme, #edicioniinformativ ora 19:00, data 25 Tetor 2023 #TvKlan Plus. Spiker: Enita Mema

Tetor 25, 2023
Lajme Klan Plus 5 Qershor 2023, ora 16:00

Lajme Klan Plus 5 Qershor 2023, ora 16:00

#klanplus #klanpluslajme #lajme, #edicioniinformativ ora 16:00, data 5 Qershor 2023 #TvKlan Plus.#klanpluslajme Spiker: Greta Duka

Qershor 5, 2023