Klan NewsKlan NewsKlan PlusKlan PlusKlan RadioKlan RadioKlan MusicKlan MusicKlani ImKlani Im
uefa euro 2024
0
ditë
0
orë
0
min
0
sek
Stop
Klan Logo
E hënë – e premte 20:05

Një emision satiro-investigativ nga Saimir Kodra & Gentian Zenelaj. Çdo mbrëmje me fenomenet negative të këtij vendi, pa lënë mënjanë problemet dhe shqetësimet e qytetarëve. Emisioni ka si strukturë të tij probleme të ndryshme të qytetarëve, të cilët kërkojnë zgjidhje për problemet e tyre, si dhe tema sociale nga realiteti shqiptar. Në emision vend të veçantë zënë dhe kamerat e fshehta, ku impakti është i padiskutueshëm, në audiencë dhe tek organet përgjegjëse.

Nga: Saimir Kodra & Gentian Zenelaj

Kategoria: Satiro-Investigativ

Kohëzgjatja: 50 min

Viti: 2015

Kontakt: [email protected] & 0672208888

Stop – Emisioni 15 Prill 2024 (Sezoni 9)

Stop – Emisioni 15 Prill 2024 (Sezoni 9)

Stop Tv Klan | Një format satiro-investigativ nga Saimir Kodra & Gentian Zenelaj. Si e servir viçin e gjallë një qytetar nga Kukësi? Një qytetar nga Kukësi i ka vënë vicit një fjongo, duke e paketuar si dhuratë. Një tjetër qytetar shqiptar me banim në Gjermani, i ka bërë reklamë restorantit të tij “te Hakija”,...

Stop – Emisioni 12 Prill 2024 (Sezoni 9)

Stop – Emisioni 12 Prill 2024 (Sezoni 9)

Stop Tv Klan | Një format satiro-investigativ nga Saimir Kodra & Gentian Zenelaj. “Po tradhtoi, nuk vjen në shpi, se e var”, si e shfaqin shqiptarët xhelozinë A janë shqiptarët xhelozë? Nëse do t’i ndanim me gjini, kush janë më shumë xhelozë, burrat, apo gratë? “Stop” pyeti qytetarët e Tiranës duke i vënë edhe në...

Stop – Emisioni 11 Prill 2024 (Sezoni 9)

Stop – Emisioni 11 Prill 2024 (Sezoni 9)

Stop Tv Klan | Një format satiro-investigativ nga Saimir Kodra & Gentian Zenelaj. Meta zbulon më në fund qëllimin e stërvitjes fizike Kreu i Partisë së Lirisë poston çdo ditë në rrjetet sociale video nga aktiviteti i tij i pandalshëm fizik. Së fundi gjatë një takimi me një vajzë të re, Meta ka deklaruar edhe...

Stop – Emisioni 10 Prill 2024 (Sezoni 9)

Stop – Emisioni 10 Prill 2024 (Sezoni 9)

Stop Tv Klan | Një format satiro-investigativ nga Saimir Kodra & Gentian Zenelaj. Veprimi i papagallit ndaj të zotit, do t’ju habisë Sot në vend u festua Fier Bajrami, që vjen me mbylljen e muajit të shenjtë të Ramazanit. Një video tregon, se çfarë bën papagalli, ndërsa çifti është rehatuar të pushojnë para televizorit. Në...

Stop – Emisioni 9 Prill 2024 (Sezoni 9)

Stop – Emisioni 9 Prill 2024 (Sezoni 9)

Stop Tv Klan | Një format satiro-investigativ nga Saimir Kodra & Gentian Zenelaj. Me apo pa helikopter, Meta sërish në paralele, mesazh bashkisë Ilir Meta është kthyer sërish në paralelen e tij të preferuar për të treguar, se ngjitet atje edhe pa nevojën e një helikopteri. Ai falenderoi bashkinë që e ndjek në këtë sport...

Stop – Emisioni 8 Prill 2024 (Sezoni 9)

Stop – Emisioni 8 Prill 2024 (Sezoni 9)

Pjesa e parë Stop/ Rruga e qumshtit në tokë, fermerët lajnë rrugën me qumësht Fermerët e Lushnjes kanë bërë sot një protestë të pazakontë, duke larë me qumësht rrugën në rrethrrotullimin Lushnje-Fier. Ata kanë ngritur zërin ndaj cmimit të ulët, me të cilin detyrohen ta shesin prodhimin dhe mos marrjes së subvencioneve. Stop/ “Më prish...

Stop – Emisioni 5 Prill 2024 (Sezoni 9)

Stop – Emisioni 5 Prill 2024 (Sezoni 9)

Stop Tv Klan | Një format satiro-investigativ nga Saimir Kodra & Gentian Zenelaj. Merrni shembull, i lan pjatat më mirë se një amvisë  Një majmun është filmuar duke larë pjatat, punë, që e bën më mirë se një amvisë. Një burrë ka marrë përsipër të provokojë një gomar, duke e imituar, deri në pikën, sa...

Stop – Emisioni 4 Prill 2024 (Sezoni 9)

Stop – Emisioni 4 Prill 2024 (Sezoni 9)

Stop Tv Klan | Një format satiro-investigativ nga Saimir Kodra & Gentian Zenelaj. Video e tërmetit, çfarë bënë infermierët me fëmijët e porsalindur? Një video, e publikuar së fundi në mediat e huaja tregon, sesi infermieret në Tajvan harrojnë vetë, e vërsulen të shpëtojnë fëmijët e sapolindur, kur ndjejnë lëkundjet e tërmetit të fundit. Çudia,...

Stop – Emisioni 3 Prill 2024 (Sezoni 9)

Stop – Emisioni 3 Prill 2024 (Sezoni 9)

Stop Tv Klan | Një format satiro-investigativ nga Saimir Kodra & Gentian Zenelaj. “I feel stronger and energised”, çfarë mesazhi po përpiqet të japë Meta  Kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta, ka dhënë sërish mesazhe force nga palestra, duke u ushtruar. Këtë herë në anglisht, Meta ka thënë, se ndjehet më i fortë dhe...

Stop – Emisioni 2 Prill 2024 (Sezoni 9)

Stop – Emisioni 2 Prill 2024 (Sezoni 9)

Stop Tv Klan | Një format satiro-investigativ nga Saimir Kodra & Gentian Zenelaj. “Shkrije para e s’kuptohet”, skandali i mishit të Brazilit me etiketë Kosove U zbulua nga “Stop”, skandali i mishit të Brazilit me etiketë Kosove vë në lëvizje autoritetet e dy vendeve Në emisionin e 1 prillit emisoni “Stop” në Tv Klan tregoi...

Stop – Emisioni 1 Prill 2024 (Sezoni 9)

Stop – Emisioni 1 Prill 2024 (Sezoni 9)

Stop Tv Klan | Një format satiro-investigativ nga Saimir Kodra & Gentian Zenelaj. Në trurin e kujt politikani do të zgjoheshe, përgjigjet për të mos u humbur Sot është 1 prilli, dita e gënjeshtrave. Ne kemi pyetur qytetarët, se në trurin e cilit politikan do të donin të zgjoheshin e çfarë do të bënin pas...

Stop – 29 Mars 2024 (Emisioni i plotë)

Stop – 29 Mars 2024 (Emisioni i plotë)

Stop Tv Klan | Një format satiro-investigativ nga Saimir Kodra & Gentian Zenelaj. “O Zana të duaaaa”, intervistat, çmenduria më e madhe për partnerin Ne kemi pyetur qytetarë të ndryshëm, se cila ka qenë cmenduria më e madhe, që kanë bërë për partnerin.Përgjigjet e të intervistuarve janë plot humor e batuta. Disa tregojnë, se kanë...

Stop

Një emision satiro-investigativ nga Saimir Kodra & Gentian Zenelaj. Çdo mbrëmje me fenomenet negative të këtij vendi, pa lënë mënjanë problemet dhe shqetësimet e qytetarëve. Emisioni ka si strukturë të tij probleme të ndryshme të qytetarëve, të cilët kërkojnë zgjidhje për problemet e tyre, si dhe tema sociale nga realiteti shqiptar. Në emision vend të veçantë zënë dhe kamerat e fshehta, ku impakti është i padiskutueshëm, në audiencë dhe tek organet përgjegjëse.

Nga: Saimir Kodra & Gentian Zenelaj

Kategoria: Satiro-Investigativ

Kohëzgjatja: 50 min

Viti: 2015

Kontakt: [email protected] & 0672208888

TV KLAN
E hënë – e premte 20:05