Klan NewsKlan NewsKlan PlusKlan PlusKlan RadioKlan RadioKlan MusicKlan MusicKlani ImKlani Im
uefa euro 2024
0
ditë
0
orë
0
min
0
sek
Rudina
Klan Logo
E hënë - e shtunë 17:00

Një show argëtues dhe informativ nga Rudina Magjistari, që shoqëron çdo pasdite familjet shqiptare, si programi më i ndjekur në këtë fashë orar, me të ftuar të shumtë VIP, por dhe njerëz të thjeshtë me historitë e tyre personale.

Nga: Rudina Magjistari

Kategoria: Talk Show

Kohëzgjatja: 60 min

Viti: 2010

Rudina – Emisioni 15 Prill 2024

Rudina – Emisioni 15 Prill 2024

Të ftuar: Arben Shati, Albina Shati, Meri Shehu, Brenton Spahiu Bashkëshortët nga Elbasani/ 2 Alpinistët që kanë ngjitur majat më të larta Programin e sotëm do ta nisim me një histori të bukur dhe motivuese. Ata janë burrë e grua, por së bashku ndajnë një pasion të përbashkët: alpinizmin. Historia e çiftit Arben dhe Albina...

Rudina – Emisioni 13 Prill 2024

Rudina – Emisioni 13 Prill 2024

Të ftuar: Teuta Borova, Nard Ndoka, Ilda Mema, Sajmir Çili, Reisa Petriti Sporti, të qenurit në formë dhe përpjekja e vazhdueshme që bëjmë Objektet në studio/ Befasojnë të ftuarit, sjellin veshjet e tyre të sportit Marrëdhënia me sportin/ Pyetjet pikante për të ftuarit

Rudina – Emisioni 12 Prill 2024

Rudina – Emisioni 12 Prill 2024

Të ftuar: Ard Gashin, Mirdon Pacolli, Arlinda Dudaj, Dorian Meta Hiti “Nana” e Ard Gashit dhe Mirdon Pacolli: Ju rrëfejmë miqësinë tonë Në këtë pjesë të emisionit do të kemi dy të ftuar të veçantë dhe mjaft interesantë, dy personazhe mjaft të dashur në Kosovë, pasioni për muzikën i bën bashkë, radion gjithashtu, por edhe...

Rudina – Emisioni 11 Prill 2024

Rudina – Emisioni 11 Prill 2024

Të ftuar: Olen Cesari, Dasara Karaiskaj, Santana Çomora Olen Cesari koncert në Tiranë/ Zbulon dhe për pasionin për varkat: Jam kapiten… Në këtë pjesë do ta nisim me një lajm të bukur. Siç tashmë e njihni të gjithë për talentin e tij në violinë me famë ndërkombëtare, bëhet fjalë për Olen Cesarin, ai më në fund do...

Rudina – Emisioni 10 Prill 2024

Rudina – Emisioni 10 Prill 2024

Të ftuar: Alfred Trebicka, Frank Ibrahimi Alfred Trebicka shkëlqen në dramën “Para perëndimit”: Prapaskenat e rolit Kuaifikueset Euro 2025/ Shqipëri trumfon përballë Estonisë, tifozet gazetare në stadium Frank Ibrahimi flet mes emocionesh për eliminimin nga X Factor Albania: Planet pas

Rudina – Emisioni 9 Prill 2024

Rudina – Emisioni 9 Prill 2024

Të ftuar: Anila Çobani, Bujar Zhuri, Silvana Bushati, Valentina Telhaj, Arnold Balla, Artan Balla, Kastriot Capa, Sonila Shehu, Moana Gorezi, Orkida Jahja, Bergi Avdulaj Divorci në gjumë, a do ta praktikonit për një jetë të lumtur bashkëshortore? Pro dhe kundër Vëllezërit shqiptarë akrobatë hyjnë në Rekordet Guinnness: Synimi i radhës… Hynë në Guinness, dy vëllezërit...

Rudina – Emisioni 8 Prill 2024

Rudina – Emisioni 8 Prill 2024

Të ftuar: Enkeleida Zeko, Fatjon Troshku, Meri Shehu 25 në gazetarinë sportive, preket Enkeleida Zeko: Momenti më i vështirë kur… Top Shop: GËZUAR FITER BAJRAMIN, OFERTAT MË TË MIRA DERI NË 70% Meri Shehu: Si do të jetë java 8-14 prill për shenjat e horoskopit

Rudina – Emisioni 6 Prill 2024

Rudina – Emisioni 6 Prill 2024

Të ftuar: Rozi Kostani, Margarita Kola, Altin Hazizaj, Flavio Qarri, Anduena Llabani Viti im më i suksesshëm në karrierë/ Histori dhe rrëfime personale “Ishte protestë shumë e ndezur”, Altin Hazizaj: Përfundova 43 orë në paraburgim si gazetar Këtë të shtunë në emisionin “Rudina” në Tv Klan, ka qenë i ftuar Altin Hazizaj, drejtuesi i Qendrës...

Rudina – Emisioni 5 Prill 2024

Rudina – Emisioni 5 Prill 2024

Të ftuar: Endri Prifti, Gresa Gjocera, Lura Elezi, Raxhi Rakipi, Evis Sinojmeri “E poshtër (besomë)”/ Një baladë dashurie nga Endri Prifti dhe Gresa Gjocera Do ta nisim me muzikë të bukur këtë të premte, me dy këngëtarë të talentuar, të cilët janë bërë bashkë për të na sjellë një këngë të bukur dashurie. Ai një...

Rudina – Emisioni 4 Prill 2024

Rudina – Emisioni 4 Prill 2024

Të ftuar: Joni Peçi, Laura Xhaxhiu, Frank Ibrahimi “TIRANA KRYEQYTETI I MODËS”/ Joni Peçi mahnit me koleksionin Haute Couture `25 Pak ditë më parë Tirana u shndërrua në një kryeqytet mode falë Joni Peçit. Stilisti i talentuar që ka veshur me dhjetëra emra personazhesh të famshëm, ka bërë të tjerë të shkëlqejnë në një ditë...

Rudina – Emisioni 3 Prill 2024

Rudina – Emisioni 3 Prill 2024

Të ftuar: Xheisara Frisku, Ervin Kapaj, Enxhi Valteri Kujt i thotë “Më besoje”, Xheisara në këngën e saj më të re? Ritakohemi sërish këtë të mërkurë për të folur për tema të bukura dhe me personazhe interesantë. Do ta nisim fillimisht me një këngëtare të talentuar, mike e programit tonë, e cila së fundmi ka...

Rudina – Emisioni 2 Prill 2024

Rudina – Emisioni 2 Prill 2024

Të ftuar: Jamarbër Hoxha, Miranda Hoxha, Rea Myftari, Xhesika Pengili, Ketjona Piku, Helidon Fino Jamarbër Hoxha, 13-vjeçari që jeton dhe sfidon çdo ditë autizmin I biri 13-vjeçar lufton me autizmin, nëna kujton momentin e diagnostikimit: Nuk kalon asnjëherë Jamarbër Hoxha është një personazh i njohur në botën e medias si një prej luftëtarëve të spektrit...

Rudina

Një show argëtues dhe informativ nga Rudina Magjistari, që shoqëron çdo pasdite familjet shqiptare, si programi më i ndjekur në këtë fashë orar, me të ftuar të shumtë VIP, por dhe njerëz të thjeshtë me historitë e tyre personale.

Nga: Rudina Magjistari

Kategoria: Talk Show

Kohëzgjatja: 60 min

Viti: 2010

TV KLAN
E hënë - e shtunë 17:00