Klan NewsKlan NewsKlan PlusKlan PlusKlan RadioKlan RadioKlan MusicKlan MusicKlani ImKlani Im
uefa euro 2024
0
ditë
0
orë
0
min
0
sek

Edicioni Informativ

Lajme Tv Klan 16 Prill 2024, ora 12:00

Lajme Tv Klan 16 Prill 2024, ora 12:00

lajme, #edicioniinformativ ora 12:00 data 16 Prill 2024 #TvKlan #KlanLajme Spiker: Redi Prift

1 orë
Lajme Tv Klan 15 Prill 2024, ora 23:40

Lajme Tv Klan 15 Prill 2024, ora 23:40

lajme, #edicioniinformativ ora 23:40 data 15 Prill 2024 #TvKlan #KlanLajme Spiker: Redi Prift Headlines 15 Prill 2024 Gjiknuri: Koalicionet, çështje e ezauruar. Votimi me detyrim është model arkaik Socialistët nuk do të pranojnë kërkesat e opozitës për ndryshim të sistemit zgjedhor dhe rikthim në modelin e vjetër të koalicioneve parazgjedhore. Damian Gjiknuri thotë për Tv...

5 orë
Lajme Tv Klan 15 Prill 2024, ora 19:30

Lajme Tv Klan 15 Prill 2024, ora 19:30

#lajme, #edicioniinformativ ora 19:30 data 15 Prill 2024 #TvKlan #KlanLajme Spiker: Reis Çiço Headlines 15 Prill 2024 SPAK përfundon hetimet për  “Metamorfozën”. 7 vite në gjyq. Rëndohet akuza për Oltion Bistrin Gjiknuri: Koalicionet, çështje e ezauruar. Votimi me detyrim është model arkaik Beleri zyrtarizohet si kandidat i partisë së Mitsotakis në zgjedhjet për parlamentin europian...

Prill 15, 2024
Lajme Tv Klan 15 Prill 2024, ora 15:30

Lajme Tv Klan 15 Prill 2024, ora 15:30

#lajme, #edicioniinformativ ora 15:30 data 15 Prill 2024 #TvKlan #KlanLajme Spiker: Anjola Hamzaj Headlines 15 Prill 2024 SPAK përfundon hetimet për  “Metamorfozën”. 7 vite në gjyq. Rëndohet akuza për Oltion Bistrin Gjiknuri: Koalicionet, çështje e ezauruar. Votimi me detyrim është model arkaik Kathimerini: Fredi Beleri, kandidat i partisë së Mitsotakis për eurodeputet MIE: Rezerva e...

Prill 15, 2024
Lajme Tv Klan 15 Prill 2024, ora 12:00

Lajme Tv Klan 15 Prill 2024, ora 12:00

#lajme, #edicioniinformativ ora 12:00 data 15 Prill 2024 #TvKlan #KlanLajme Spiker: Redi Prifti

Prill 15, 2024
Lajme Tv Klan 14 Prill 2024, ora 23:00

Lajme Tv Klan 14 Prill 2024, ora 23:00

#lajme, #edicioniinformativ ora 23:00 data 14 Prill 2024 #TvKlan #KlanLajme Spiker: Reis Çiço Headlines 14 Prill 2024 Sulmi i Iranit, Izraeli në gatishmëri të lartë. Ushtria miraton planet sulmuese dhe mbrojtëse 24 orë nga sulmi masiv i Iranit me dron dhe raketa, Izraeli mbetet në gatishmëri të lartë. Ushtria izraelite premton hakmarrje dhe miraton planin...

Prill 15, 2024
Lajme Tv Klan 14 Prill 2024, ora 19:30

Lajme Tv Klan 14 Prill 2024, ora 19:30

#lajme, #edicioniinformativ ora 19:30 data 14 Prill 2024 #TvKlan #KlanLajme Spiker: Reis Çiço Headlines 14 Prill 2024 Izraeli zmbraps me sukses sulmin e Iranit: Teherani po paguan çmimin e duhurIzraeli i ndihmuar edhe nga aleatët mundi të zmbraps me sukses sulmin hakmarrës të Iranit, duke asgjesuar në ajër afro 99 për qind të dronëve dhe...

Prill 14, 2024
Lajme Tv Klan 14 Prill 2024, ora 15:30

Lajme Tv Klan 14 Prill 2024, ora 15:30

#lajme, #edicioniinformativ ora 15:30 data 14 Prill 2024 #TvKlan #KlanLajme Spiker: Oljana Maloku Headlines 14 Prill 2024 Izraeli zmbraps me sukses sulmin e Iranit: 90% e droneve dhe raketave u asgjesuan në ajërIzraeli i ndihmuar edhe nga aleatët mundi të zbpraps me sukses sulmin hakmarrës të Iranit, duke asgjesuar në ajër afro 90 për qind...

Prill 14, 2024
Lajme Tv Klan 14 Prill 2024, ora 12:00

Lajme Tv Klan 14 Prill 2024, ora 12:00

#lajme, #edicioniinformativ ora 12:00 data 14 Prill 2024 #TvKlan #KlanLajme Spiker: Greta Duka

Prill 14, 2024
Lajme Tv Klan 13 Prill 2024, ora 23:00

Lajme Tv Klan 13 Prill 2024, ora 23:00

#lajme, #edicioniinformativ ora 23:00 data 13 Prill 2024 #TvKlan #KlanLajme Spiker: Redi Prifti Headline 13 Prill 2024 Rama: Tenderat do të kryhen nga “IA”. Neutralizojmë burimin e qelbit të korrupsionit Kryeministri Edi Rama paralajmëron se shumë shpejt tenderat dhe prokurimet publike do të kryhen nga Inteligjenca Artificiale me qëllim neutralizimin e korrupsionit. Ai tha se...

Prill 14, 2024