Klan NewsKlan NewsKlan PlusKlan PlusKlan RadioKlan RadioKlan MusicKlan MusicKlani ImKlani Im
uefa euro 2024
0
ditë
0
orë
0
min
0
sek

Moti

Parashikimi i motit, 16 Prill 2024

Parashikimi i motit, 16 Prill 2024

Sipas MeteoAlb, orët e paradites do të dominohen nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash të shpeshta në të gjithë vendin; kjo situatë atmosferike do të jetë deri në mesditë kur pritet zhvillim i vranësirave duke gjeneruar shira si fillim në zonat veriore dhe gradualisht do të përfshijnë të gjithë vendin. Parashikohet që shirat të mbeten prezent...

4 orë
Moti sot dhe nesër në TV Klan (15 Prill 2024)

Moti sot dhe nesër në TV Klan (15 Prill 2024)

Moti sot dhe parashikimi i tij për nesër nga Meteoalb nën prezantimin e Alba Hoxha.

Prill 15, 2024
Parashikimi i motit, 15 Prill 2024

Parashikimi i motit, 15 Prill 2024

Sipas MeteoAlb, do të vijojë nën ndikimin e kushteve të qëndrueshme atmosferike Shqipëria duke bërë që moti i  kthjellët dhe i ngrohtë të jenë dominant. Kjo situatë meteorologjike do të vijojë edhe gjatë orëve në vijim ku kthjellimet do të jenë të pranishme pothuajse në të gjithë territorin, por vranësirat do të jenë të pranishme...

Prill 15, 2024
Moti sot dhe nesër në TV Klan (14 Prill 2024)

Moti sot dhe nesër në TV Klan (14 Prill 2024)

Moti sot dhe parashikimi i tij për nesër nga Meteoalb nën prezantimin e Alba Hoxha.

Prill 14, 2024
Parashikimi i motit 14 Prill 2024

Parashikimi i motit 14 Prill 2024

Sipas MeteoAlb, orët e paradites vijojnë nën ndikimin e motit të kthjellët dhe temperaturave të larta në të gjithë vendin, por duke ju afruar pasdites priten kalim i vranësirave në të gjithë territorin ku më të theksuara do të jenë në zonat malore verilindore. Parashikohet që në mbrëmje dhe gjatë natës të këtë largim të...

Prill 14, 2024
Moti sot dhe nesër në TV Klan (13 Prill 2024)

Moti sot dhe nesër në TV Klan (13 Prill 2024)

Moti sot dhe parashikimi i tij për nesër nga Meteoalb nën prezantimin e Alba Hoxha.

Prill 13, 2024
Parashikimi i motit, 13 Prill 2024

Parashikimi i motit, 13 Prill 2024

Sipas MeteoAlb do të vijojë Shqipëria nën ndikimin e masave ajrore afrikane duke bërë që moti i kthjellët dhe temperaturat e larta të jenë dominante gjatë orëve të paradites, por pjesa e dytë e ditës do të sjellë vranësira të lehta e kalimtare në të gjithë zonën malore duke lënë zonat e ulëta dhe të...

Prill 13, 2024
Moti sot dhe nesër në TV Klan (12 Prill 2024)

Moti sot dhe nesër në TV Klan (12 Prill 2024)

Moti sot dhe parashikimi i tij për nesër nga Meteoalb nën prezantimin e Alba Hoxha.

Prill 12, 2024
Parashikimi i motit 12 Prill 2024

Parashikimi i motit 12 Prill 2024

Sipas MeteoAlb, masat ajrore nga veriu i Afrikës do të vijojnë ndikimin e tyre në rajonin e Ballkanit dhe rrjedhimisht në Shqipëri duke kushtëzuar, mot të kthjellët dhe temperatura të larta mbi 30 gradë C. Parashikohet që pjesa e dytë e ditës të sjellë kalime vranësirash të lehta ku më të theksuara vranësirat do të...

Prill 12, 2024
Moti sot dhe nesër në TV Klan (11 Prill 2024)

Moti sot dhe nesër në TV Klan (11 Prill 2024)

Moti sot dhe parashikimi i tij për nesër nga Meteoalb nën prezantimin e Alba Hoxha.

Prill 11, 2024