Klan NewsKlan NewsKlan PlusKlan PlusKlan RadioKlan RadioKlan MusicKlan MusicKlani ImKlani Im
uefa euro 2024
0
ditë
0
orë
0
min
0
sek
Më të lexuarat
0:58, 19 Prill 2024

Top Model Week – Photoshooting Flumen Park

Rrugëtimi i Top Model Week vazhdon. Nga “Flumen Park”, Gersa, Petrina dhe Rosela gjetën veten dhe aparati ka gjithmonë surpriza për to. Ëndrra vazhdon, ndërsa ju na ndiqni çdo të enjte në orën 21:00 në Klan Plus, për të tjera aventura që na presin. Autori: BledisRegjisore: Dorina ToçiSkenari: Manjola MarkolaStyling: Miranda DupiMake up Artist &...

Të radhës
Shiko të gjitha