-->

Emisionet

Edicioni informativ

Të gjitha

  • Alesandro Mahmud, 27- vjeçari me origjinë egjiptiane është fituesi i edicionit të 69 të San Remos me këngën “Soldi” – Paratë. Do të jetë ai që do të përfaqësojë...
  • Kiço Blushi, shkrimtari dhe publicisti i njohur është shuar në moshën 75-vjeçare. Autor i dhjetëra romaneve, dramave dhe tregimeve, skenarist i rreth 14 filmave, Blushi vazhdonte të ishte një...