Klan NewsKlan NewsKlan PlusKlan PlusKlan RadioKlan RadioKlan MusicKlan MusicKlani ImKlani Im
uefa euro 2024
0
ditë
0
orë
0
min
0
sek
Opinion
Klan Logo
E hënë – e mërkurë 22:00 & e enjte 21:00

Emisioni politik më i ndjekur dhe më i preferuar në ekranet shqiptare nga Blendi Fevziu. Arena e politikës shqiptare që prej 31 Gushtit 1997. Komente, analiza, debate, intervista, personazhe, dëshmi dhe fakte konkrete. Ngjarjet më të fundit dhe më të rëndësishme në jetën politike dhe sociale të vendit, me debatet, opinionet dhe analizat e të ftuarve në studio.

Nga: Blendi Fevziu

Kategoria: Talk Show

Kohëzgjatja: E hënë-E mërkurë 90 min; Të enjten 120 min

Viti: 1997

Kontakt: [email protected]

31 Minuta – Braktisja e blegtorisë!

31 Minuta – Braktisja e blegtorisë!

#Opinion | Emision politik live nga #BlendiFevziu në #TvKlan Në këtë investigim, do të ndalemi në një fenomen për të cilin është heshtur prej disa vitesh: tkurrjen e blegtorisë. “31 minuta” ka udhëtuar në dy ferma me tipologji të ndryshme, njëra me krerë të imëta në Mirditë e tjetra në Libofshë të Fierit e cila...

31 Minuta – Ligji 7501 dhe kaosi i pronave!

31 Minuta – Ligji 7501 dhe kaosi i pronave!

#Opinion | Emision politik live nga #BlendiFevziu në #TvKlan Në emisionin “31 minuta” nga Qendra për Gazetari Cilësore, me mbështetjen e Ambasadës së SHBA-ve në Tiranë, dy reportazhe të përgatitura nga gazetarja Denada Kola. Ligji 7501 dhe kaosi total që krijoi ai me problemin e pronave në Shqipëri gjatë 33 viteve. Ligji 7501 është një...

Opinion – Shpërthen Ilir Meta!

Opinion – Shpërthen Ilir Meta!

#Opinion | Emision politik live nga #BlendiFevziu në #TvKlan Intervistë me: Ilir Meta Ilir Meta, ish-president, ish-kryeministër, ish-kryetar i Kuvendit, kryetar aktual i Partisë së Lirisë është i ftuar në emisionin “Opinion”. Meta ka qenë në qendër të vëmendjes ditët e fundit për shumë gjëra. Pas largimit nga Presidenca, pas një sërë aktivitetesh për një...

Opinion – Kush është Altin Dumani?

Opinion – Kush është Altin Dumani?

#Opinion | Emision politik live nga #BlendiFevziu në #TvKlan Të ftuar: Fitim Zekthi, Ornela Çuçi, ⁠Jordan Daci, Fatjona Medini, Adriatik Lapaj, Mark Marku, Spartak Koka Altin Dumani, profili i tij dhe dosjet e rëndësishme të SPAK. Siç duket, zgjedhjet e 2025-ës do varen nga vendimet dhe vendimmmarrja e SPAK. Kush është Altin Dumani? Një prej...

Opinion – “Laser Way”, prej 16 vitesh me degë edhe në Kosovë!

Opinion – “Laser Way”, prej 16 vitesh me degë edhe në Kosovë!

#Opinion | Emision politik live nga #BlendiFevziu në #TvKlan Pas tregut perëndimor, është shumë interesante tashmë se “Laser Way” është shtrirë dhe në tregun lindor, duke synuar kryesisht Poloninë si dhe Kosovën. Në Kosovë kanë hapur dhe një zyrë informimi dhe transportimi të pacientëve drejt Shqipërisë.

Opinion – Çpo ndodh me Ilir Metën?

Opinion – Çpo ndodh me Ilir Metën?

#Opinion | Emision politik live nga #BlendiFevziu në #TvKlan Të ftuar: Fitim Zekthi, Ornela Çuçi, ⁠Jordan Daci, Fatjona Medini, Adriatik Lapaj, Mark Marku, Spartak Koka Një fenomen i botës moderne që ka prekur edhe Shqipërinë. Ish-President, ish-kryeministër, ish-kryetar Kuvendi, një prej njerëzve me postet më të larta Ilir Meta është shfaqur me profilin e një...

Opinion – Rama, Berisha e Meta në varësi të SPAK!

Opinion – Rama, Berisha e Meta në varësi të SPAK!

#Opinion | Emision politik live nga #BlendiFevziu në #TvKlan Të ftuar: Fitim Zekthi, Ornela Çuçi, ⁠Jordan Daci, Fatjona Medini, Adriatik Lapaj, Mark Marku Emisioni Opinion trajtoi mbrëmjen e së enjtes transformimin që po i vjen politikës nga SPAK. Çfarë mund të sjellë SPAK në politikën shqiptare? Ka një sërë çështjesh që pritet të marrin një...

Opinion – Historia e rrallë e Nik Xhelilajt!

Opinion – Historia e rrallë e Nik Xhelilajt!

#Opinion | Emision politik live nga #BlendiFevziu në #TvKlan Intervistë me: Nik Xhelilaj Opinion solli këtë të mërkurë një intervistë të rrallë me aktorin e famshëm shqiptar Nik Xhelilaj. Gazetari Blendi Fevziu e takoi aktorin në Stamboll, aty ku ai jeton prej 2012-s. Për Opinion, Xheliaj rrëfeu një histori tejet interesante, tregoi më shumë rreth...

Opinion – Sa besojnë dhe si festojnë shqiptarët?

Opinion – Sa besojnë dhe si festojnë shqiptarët?

#Opinion | Emision politik live nga #BlendiFevziu në #TvKlan Të ftuar: Ergys Mërtiri, Gentian Muça, Vladimir Kera, Edlira Dyrmishaj, Glidona Daci, Isida Mollaymeri, Xhoi Jakaj, Niko Kotherja Kjo e mërkurë shënon është një prej festave më të rëndësishme të besimtarëve myslimanë, Bajrami, një festë e cila ka rrënjë në Shqipëri shumë më herët, por që në...

Opinion – Shqiptarë në botë!

Opinion – Shqiptarë në botë!

#Opinion | Emision politik live nga #BlendiFevziu në #TvKlan Të ftuar: Kreshnik Frakulla, Marjan Ndoj, Adile Hoxha, Silvana Ndoj, Marsida Bialczak, Iris Hoxha, Armand Kurti, Erzen Marku Emisioni i sotëm është seria e 11-të e “Shqiptarë në Botë”. Histori, fate, rrëfime të rralla të shumë shqiptarëve që kanë lëvizur në botë shumë herë. Janë të...

Opinion – Një italiane që zgjedh Durrësin për të jetuar!

Opinion – Një italiane që zgjedh Durrësin për të jetuar!

Intervistë me: Roberta Zaninoni Kur largimi i shqiptarëve drejt Perëndimit jo pak herë ka hapur debate në vend, ka të huaj gjithmonë e më shumë që po zgjedhin Shqipërinë për të jetuar. E tillë është Roberta Zaninoni, e cila prej vitesh po jeton në Shqipëri dhe siç e quan veten ajo tashmë, është një durrsake...

31 Minuta – Të pambrojtur përballë zjarrit!

31 Minuta – Të pambrojtur përballë zjarrit!

#Opinion | Emision politik live nga #BlendiFevziu në #TvKlan

  • Opinion
  • Profil
  • Galeria
  • Lajme

Opinion

Emisioni politik më i ndjekur dhe më i preferuar në ekranet shqiptare nga Blendi Fevziu. Arena e politikës shqiptare që prej 31 Gushtit 1997. Komente, analiza, debate, intervista, personazhe, dëshmi dhe fakte konkrete. Ngjarjet më të fundit dhe më të rëndësishme në jetën politike dhe sociale të vendit, me debatet, opinionet dhe analizat e të ftuarve në studio.

Nga: Blendi Fevziu

Kategoria: Talk Show

Kohëzgjatja: E hënë-E mërkurë 90 min; Të enjten 120 min

Viti: 1997

Kontakt: [email protected]

TV KLAN
E hënë – e mërkurë 22:00 & e enjte 21:00