Klan NewsKlan NewsKlan PlusKlan PlusKlan RadioKlan RadioKlan MusicKlan MusicKlani ImKlani Im
uefa euro 2024
0
ditë
0
orë
0
min
0
sek
Uniko
Klan Plus Logo
E hënë 21:00

Misteret e pazbardhura të kronikës. Çështjet më të bujshme të drejtësisë në vend. Që nga historitë më të fundit deri tek ato që tashmë janë harruar. Me dëshmi, intervista, pamje dhe dokumente të pa publikuara më parë. Çdo të hënë “Uniko” nga Spartak Koka, ora 21:00, në Klan Plus.

Nga: Spartak Koka

Kategoria: Investigativ

Kohëzgjatja: 50 min

Viti: 2019

Kontakt: [email protected] & 069 204 0203

Uniko –  Eleminimi mafioz i Gentian Bejtjes dhe 2 pistat e policisë: “Nikla” – “Martinaj”

Uniko –  Eleminimi mafioz i Gentian Bejtjes dhe 2 pistat e policisë: “Nikla” – “Martinaj”

Një pasdite e qetë e fundjavës së 15 Marsit në Larushk. Gentjan Bejtja i shpenguar në veprime duke mos iu ruajtur asgjëje po ujiste në serën pranë banesës së tij. Një land Rover që udhëtonte në aksin kombëtar Fushë Krujë – Kamëz futet në rrugën dytësore të banesës private dhe brenda pak sekondash qëllohet me...

Uniko – Brenda banesës së Gentian Bejtjes, flet babai: E vranë në sy të fëmijëve dhe nuses

Uniko – Brenda banesës së Gentian Bejtjes, flet babai: E vranë në sy të fëmijëve dhe nuses

Babai i Gentian Bejtjes, Gani Bejtja, ka folur ekskluzivisht për emisionin Uniko nga Spartak Koka në Klan Plus, duke dhënë detaje për ekzekutimin e djalit të tij, ngjarje e ndodhur më 15 Mars 2024 në Fushë Krujë. Babai i Gentian Bejtjas shtetasi Gani Bejtja ka thyer heshtjen dhe për herë të parë ka vendosur të...

Uniko – Dalin pamjet kur fëmijët zhdukin makinën e Pëllumb Metës pas vrasjes (4 Mars 2024)

Uniko – Dalin pamjet kur fëmijët zhdukin makinën e Pëllumb Metës pas vrasjes (4 Mars 2024)

Emisioni Uniko publikon për herë të parë pamje ekskluzive të kamerave të sigurisë ku shfaqet makina e Pëllumb Metës, 49-vjeçarit që u vra nga fëmijët e tij. Automjeti nxirret nga banesa nga dy djemtë e tij dhe dërgohet në zonën e Sektorit Rinia. Në këto pamje duket qartësisht automjeti tip Citroen në pronësi të viktimës...

Uniko

Misteret e pazbardhura të kronikës. Çështjet më të bujshme të drejtësisë në vend. Që nga historitë më të fundit deri tek ato që tashmë janë harruar. Me dëshmi, intervista, pamje dhe dokumente të pa publikuara më parë. Çdo të hënë “Uniko” nga Spartak Koka, ora 21:00, në Klan Plus.

Nga: Spartak Koka

Kategoria: Investigativ

Kohëzgjatja: 50 min

Viti: 2019

Kontakt: [email protected] & 069 204 0203

TV KLAN
E hënë 21:00