Gjykata e Posaçme e Apelit la të pandryshuar masat e sigurisë “arrest në burg” për Evis Berberin, Ervis Lamin dhe Valter Begajn, të vënë në pranga në Mars të këtij viti.

Ata kishin kërkur ndryshimin e vendimit të Shkallës së Parë dhe zëvendësimin e masës me një më të butë.

SPAK po heton ish-kreun e ARRSH dhe dy biznesmenët për korrupsion dhe pastrim të parave, nëpërmjet drejtimit në hije të një kompanie private.

Tv Klan