Finalja e “Këngës Magjike” në foto


Finalja e “Këngës Magjike” në foto

23:31 08/12/2018

Skena e Pallatit të Koncerteve është kthyer në një magji të vërtetë.

Edicioni i 20-të i “Këngës Magjike” bëri bashkë 23 artistë big dhe 26 artistë të kategorisë së të rinjve. Nën drejtimin e Ardit Gjebreas, moderatores Bora Zemani dhe balerinës Klaudia Pepa gara duket se ka qenë e fortë, me humor dhe plot surpriza.

Kënga Magjike ka qenë në transmetim të drejtpërdrejtë në datat 5 e 6 Dhjetor dhe mbyllet sot me finalen e madhe.

/tvklan.al
Grupi
LAJMET
Të ngjashme

Grupi