KPT
KPT

UKT
UKT

LAJMET
LAJMET

EMISIONET NË TV KLAN

SERIALET NE TV KLAN

SERIALET NE TV KLAN

Ironia e fatit

Ai humbi familjen dhe kërkonte të shkonte pas tyre. 4 të mbijetuar nga një aksident i frikshëm. Duhet të rigjejnë forcën tek dashuria për të rishkruar jetën e tyre. Nuk ishin ata që u përplasën, por fatet e tyre. Nga kompania më e suksesshme “Ay Yapim” dhe nga regjisori i “Ezel” apo “I infiltruari”, vjen suksesi i radhës. Një serial i jashtëzakonshëm me kastën më të famshme, me aktorët yje si Kivanç Tatlitug, Elçin Sangu, Melisa Pamuk, Alperen Duymaz e shumë të tjerë. “Ironia e Fatit”, premierë ekskluzivisht vetëm në Tv Klan

  • E martë, e mërkurë, e diel ora 21:00

Intrigat e pushtetit

Fituesi i 35 çmimeve ndërkombëtare, nga 206 kandidatura. 2 çmime “Golden Globe” si seriali dramatik më i mirë i vitit dhe seriali më i kandiduar në çmimet Emmy. Seriali politik më i ndjekur dhe më i përfolur i 5 viteve të fundit. Hakmarrja e një politikani sëbashku me gruan e tij, kundër atyre që e tradhtuan. I mashtruar nga Shtëpia e Bardhë, një kongresmen amerikan vendos të ngjitet i pamëshirshëm në majën më të lartë të pushtetit. Shantazhi, joshja dhe ambicia janë armët e tij.  Një nga serialet më të klikuar në Netflix, për herë të parë në një televizion shqiptar. Me Kevin Spacey dhe Robin Wright, “House of Cards”, seriali i rekordeve në audiencë, premierë ekskluzive në Tv Klan.

  • E hënë - e enjte ora 23:15

Kryeqyteti Abdylhamid

Abdylhamit Han ishte sulltani më modern dhe inovator i të gjitha kohërave. Ai kishte shumë projekte për të ardhmen e shtetit, madje planifikoi edhe një tunel nënujor në Stamboll, i cili u ndërtua në vitin 2017. Ai ishte vizionar dhe filantropist. Sidoqoftë, si pasojë e disa tradhtarëve brenda pallatit dhe madje edhe brenda familjes së tij, ai nuk arriti dot t’i përfundonte të gjitha projektet e planifikuara.

  • E hënë - e premte ora 20:00

Një mundësi e dytë

Ai humbet avionin që rrëzohet më pas. Vdekja e tij e rreme e ngjit atë në majë të klasifikimeve si artist. I detyruar të arratiset për të filluar një jetë të re, me një identitet tjetër, si Migel, ai takohet me Lusian, një nënë e divorcuar me 2 fëmijë. Një krim i stisur rrënon një dashuri të madhe. 20 vjet më pas, secili ka nisur një jetë të re, larg njëri-tjetrit. Ish-Lusia, tashmë DJ Ariela duhet të ribashkojë familjen e saj dhe të rigjejë dashurinë e humbur. Duke shëruar plagët e së shkuarës, vetëm ti mund t’i ofrosh jetës tënde një shans të ri. “Një mundësi e dytë”, seriali më i suksesshëm në Brazil, prodhim i vitit 2018-2019, me yllin brazilian Giovanna Antonelli (Zhade në serialin “Kloni”), nga data 3 Shtator, çdo ditë nga e hëna në të shtunë, në orën 16:05, premierë në Tv Klan.

  • E hënë - e shtunë ora 16:05

ÇUKUR

“Çukur” (Gropa) është emri i një prej lagjeve më të rrezikshme të Stambollit, ku të gjithë njerëzit e cilësojnë njëri-tjetrin anëtarë të një familjeje të madhe që mbijetesën e siguron nga paratë e krimit. Një histori rrënqethëse mbi dashurinë, familjen dhe komunitetin, bazuar tek një i ri që rikthehet në lagjen e tij të vjetër për të zëvendësuar të atin si kreu i një klani kriminal. “Çukur” tregon historinë e Jamaçit nga familja influente Koçova që sundon Çukurin. Kur Jamaç takon Senën, ai bie në dashuri me të dhe martohet brenda pak ditësh.

  • E hënë - e shtunë ora 14:30

Ertugrul

Ertugrul, njeriu që vendosi për fatin e botës. Ai që themeloi perandorinë më të madhe e cila sundoi botën për 6 shekuj. Seriali më i mirë i vitit 2015, triumfues në shikueshmëri që nga episodi i parë. Seriali më i kushtueshem deri më tani me veshje dhe skenografi mahnitese! I vlerësuar nga kritika, fitues i dhjetera çmimeve dhe i bazuar në ngjarje historike. Në këtë luftë ka spiunë, tradhëtarë dhe kalorës. Në këtë udhëtim ka intriga, rreziqe dhe vdekje. Në këtë histori ka miqesi, sakrificë, guxim dhe trimëri. Në këtë sagë ka një histori magjepsëse dashurie.

  • E hënë - e martë ora 21:00

Bidaai

Historia e dy motrave, fati i të cilave do të përcaktohet nga pamja e tyre e jashtme. Jeta e Sadnes, vajzës së adoptuar është e lumtur. Të gjithë e duan pasi është e bukur. Ndryshe ndodh me të motrën e cila nuk gëzon hijeshinë e saj.Nëna e tyre bën diferenca mes vajzave, duke dashur më shumë atë biologjike. Sadna fillon të “ndëshkohet” për bukurinë e saj, por Ragini e do atë pa kushte.

  • E hënë - e shtunë ora 17:30

Xhesuri dhe e bukura

Në historine më të bukur të dashurisë, mes hakmarrjes dhe ndjenjave të sinqerta. Xhesuri i pashem vjen tek më i forti dhe më i pasuri i zonës me një plan të caktuar, pa e ditur që zemrën do t’ja vjedhë me shikim të parë Syhan, vajza e bukur e armikut te tij të përbetuar. Xhesuri dhe e bukura, një tjetër sukses i padiskutueshëm!

  • E hënë - e shtunë ora 16:35

PolitikëMË shumë

Këmbimi valutor
Valuta Blihet Shitet

EUR

121.20

121.90

USD

109.40

110.20

GBP

135.70

137

CHF

110

111

Horoskopi 18 Tetor 2019
Dashi

Me shumë gjasa, çiftet që kanë pasur prej kohësh probleme mund të konsiderojnë ndarjen.Në lidhje me financat, situata do të jetë e stabilizuar.

Demi

Marrëdhënia në çift do të jetë e mirë. Partneri do ua plotësojë te gjitha dëshirat. Financat do të jenë të qëndrueshme nëse tregoheni të kujdesshëm me shpenzimet.

Binjaket

Ditë pozitive për të dashuruarit. Do të filloni të kuptoni gabimet që keni bërë. Në planin financiar jini më vigjilentë dhe të mos bëni shpenzime të gabuara.

Gaforrja

Do të rregulloni marrëdhënien/et me partnerin dhe do të filloni një etapë tjetër. Në planin financiar do të zgjidhni të gjitha problemet.

Luani

Perspektivat janë të mira sot për jetën sentimentale të të dashuruarve. Do të kaloni momente fantastike me partnerin/en. Në lidhje me financat, shpenzoni aq sa mundeni nëse doni që të ruani qëndrueshmërinë.

Virgjeresha

Do të jeni me humor të mirë sot ju të dashuruarit dhe do i shprehni ndjenjat ndaj partnerit. Në planin financiar çdo gjë do të shkojë më së miri.

Peshorja

Do kaloni momentet e vështira që keni pasur me partnerin/en dhe çdo gjë do të shkojë më së miri. Financat do të jenë shumë më të mira se kohë më parë.

Akrepi

Pas një rënie të vazhdueshme të energjive, duket se sot do të fillojë procesi i rritjes dhe ju dalëngadalë do të ripërtëriheni. Edhe fusha sentimentale duket se është më e gjallëruar.

Shigjetari

Ditë plot surpriza kjo e sotmja për të dashuruarit. Do të përjetoni emocione pa fund. Me financat do të keni disa vështirësi të vogla, të cilat do t’i zgjidhni.

Bricjapi

Ata që janë në një lidhje do të kalojnë një ditë të mbushur me debate. Kujdes me fjalët që do të thoni. Me financat çdo gjë do të shkojë më së miri.

Ujori

Ditë pozitive për të dashuruarit. Marrëdhënia me partnerin do të jetë e ngrohtë dhe nuk do të ketë asnjë të papritur. Në lidhje me financat, tregohuni më të kujdesshëm. Mos lejoni që situata t’iu dalë nga kontrolli.

Peshqit

Ditë e tensionuar për ata që janë në një lidhje. Mund të përfshiheni në debate të forta me partnerin/en. Me financat do të jeni shumë të kujdesshëm dhe nuk do bini pre e tundimit për të shpenzuar pa fund.

AktualitetMË shumë

Showbiz

KulturëMË shumë

KurioziteteMË shumë

LifestyleMË shumë