Klan NewsKlan NewsKlan PlusKlan PlusKlan RadioKlan RadioKlan MusicKlan MusicKlani ImKlani Im

Në kurthin e Piter Pan

Në Kurthin e Piter Pan – Emisioni 10 Qershor 2024 (Sezoni 7)

Në Kurthin e Piter Pan – Emisioni 10 Qershor 2024 (Sezoni 7)

#NëKurthinePiterPan | Talent-show me fëmijët “me të zgjuar”, gazetarët e të ardhmes dhe të ftuar speciale VIP. Një format “i ngrohtë”, i këndshëm, me shumë batuta humori, me fëmijë talente që nuk i keni parë kurrë më parë në TV shqiptare! Një gjë është e sigurtë: Ata nuk janë të turpshëm! Një format nga #VeraGrabocka...

Qershor 11, 2024
Në Kurthin e Piter Pan – Emisioni 7 Qershor 2024 (Sezoni 7)

Në Kurthin e Piter Pan – Emisioni 7 Qershor 2024 (Sezoni 7)

#NëKurthinePiterPan | Talent-show me fëmijët “me të zgjuar”, gazetarët e të ardhmes dhe të ftuar speciale VIP. Një format “i ngrohtë”, i këndshëm, me shumë batuta humori, me fëmijë talente që nuk i keni parë kurrë më parë në TV shqiptare! Një gjë është e sigurtë: Ata nuk janë të turpshëm! Një format nga #VeraGrabocka...

Qershor 8, 2024
Fifi flet për dasmën

Fifi flet për dasmën

Edhe pse janë bekuar me një djalë dhe kanë disa vite bashkë, Fifi dhe Adis Patushi ende nuk janë kurorëzuar. E ftuar sonte “Në Kurthin e Piter Pan”, Fifi foli për planet për martesë. Mabel: Po ti je martuar me Adisin, se tani ju gjithë VIP-at bëheni mama dhe pastaj martoheni? Fifi: Unë e bëra...

Qershor 7, 2024
Fifi flet për raportin e të birit me të vëllanë, Troin

Fifi flet për raportin e të birit me të vëllanë, Troin

Fifi dhe Adis Patushi prej disa vitesh jetojnë një histori të bukur dashurie që u bekua me një djalë, Theo Mal, vitin që lamë pas. Sakaq, Adisi ka dhe një djalë nga marrëdhënia e tij me Adrola Dushin, Troin. Por, çfarë raporti ka Troi me Theo Mal? Kësaj pyetjeje Fifi i është përgjigjur sonte “Në...

Qershor 7, 2024
Apeli i rëndësishëm i Fifit për adoleshentët: Nuk është turp të shkosh te psikologu

Apeli i rëndësishëm i Fifit për adoleshentët: Nuk është turp të shkosh te psikologu

Këngëtarja shumë e dashur shqiptare, Fifi, ishte mbrëmjen e sotme e ftuar “Në Kurthin e Piter Pan” për t’iu përgjigjur pyetjeve të gazetarëve të vegjël. Por, mes të tjerash bëri edhe një apel shumë të rëndësishëm për të gjithë adoleshentët. Alketa: Pse do ta rekomandoje psikologun tek adoleshentët, tek fëmijët e mbyllur? Duke qenë se...

Qershor 7, 2024
Fifi zbulon kuptimin e emrit të djalit të saj

Fifi zbulon kuptimin e emrit të djalit të saj

Këngëtarja shumë e dashur shqiptare, Fifi, ishte mbrëmjen e sotme e ftuar “Në Kurthin e Piter Pan” për t’iu përgjigjur pyetjeve të gazetarëve të vegjël. Flavio: O Fifi, pse ia ke vendosur emrin djalit kaq të gjatë? Fifi: Emrin ia vura unë. Çfarë nuk kam bërë derisa e gjeta. Si fillim, doja t’ia vendosja Gegë....

Qershor 7, 2024
Zhani Ciko rrëfen historinë e njohjes së prindërve të tij: Nëna spikere, babai shef

Zhani Ciko rrëfen historinë e njohjes së prindërve të tij: Nëna spikere, babai shef

I ftuar “Në Kurthin e Piter Pan”, Zhani Ciko mes të tjerash ka rrëfyer edhe historinë e njohjes së prindërve të tij. Alketa: Zhani, babai juaj muzikant, nëna mësuese. Si u njohën ata? Zhani: Nëna ishte spikere në radio, babai shefi. U njohën, u lidhën dhe erdhëm në jetë./tvklan.al

Qershor 7, 2024
Zhani Ciko rrëfen lidhjen e tij me muzikën: U linda në familje artistësh

Zhani Ciko rrëfen lidhjen e tij me muzikën: U linda në familje artistësh

Mbrëmjen e sotme “Në Kurthin e Piter Pan” ishte i ftuar një personalitet i artit shqiptar, një nga drejtuesit ekselentë të orkestrave shqiptare, maestro Zhani Ciko. Ai u vendos për herë të parë para 10 gazetarëve të vegjël në një rrëfim interesant. Një rrëfim personal, që nis me fëmijërinë e tij në një familje muzikantësh...

Qershor 7, 2024
Në Kurthin e Piter Pan – Emisioni 2 Qershor 2024 (Sezoni 7)

Në Kurthin e Piter Pan – Emisioni 2 Qershor 2024 (Sezoni 7)

Raida Petrela “Çfarë janë viruset? Mjekja Raida Petrela u përgjigjet fëmijëve “Në Kurthin e Piter Pan” Raida Petrela është mjeke pediatre infeksioniste me një karrierë 40-vjeçare. Pedagoge në Fakultetin e Mjekësisë dhe një prej emrave që i ka dedikuar jetën shëndetit të fëmijëve në Spitalin Universitar “Nënë Tereza”. Ajo ishte e ftuar sonte “Në Kurthin...

Qershor 3, 2024
Efi Dhedhes rrëfen për punën e parë që ka bërë: Me atë rrogë…

Efi Dhedhes rrëfen për punën e parë që ka bërë: Me atë rrogë…

Efi Dhedhes u bë e famshme nga “dating” dhe “reality” shows. Më pas ajo zbuloi se është tatuatore, madje tani ka dhe një studio. E ftuar sonte “Në Kurthin e Piter Pan”, Efi rrëfeu më shumë nga koha para famës. Elia: A e mban mend cila ka qenë puna jote e parë? Efi: Puna ime...

Qershor 2, 2024