Klan NewsKlan NewsKlan PlusKlan PlusKlan RadioKlan RadioKlan MusicKlan MusicKlani ImKlani Im

Opinion Plus

Opinion Plus- Kristo FRASHERI : Cili eshte momenti me impresionues i historise se Shqiperise  (2009)

Opinion Plus- Kristo FRASHERI : Cili eshte momenti me impresionues i historise se Shqiperise (2009)

Emisioni “Opinion Plus”, në Tv Klan solli mbrëmjen e sotme intervistën me historianin e njohur Kristo Frasheri.

Gusht 15, 2009
Opinion Plus-Sabri Godo: Gerdeci, marrezi totale, Mediu prezumohet i pafajshem (31 Dhjetor 2008)

Opinion Plus-Sabri Godo: Gerdeci, marrezi totale, Mediu prezumohet i pafajshem (31 Dhjetor 2008)

Emisioni “Opinion Plus”, në Tv Klan solli mbrëmjen e sotme intervistën me ish-kryetarin e Partise Republikane, Sabri Godo.

Dhjetor 31, 2008
Opinion Plus -ish/zv drejtor i SHIK, Arben Sefgjini:Çfare di une per zhdukjen e Remzi Hoxhes-2008

Opinion Plus -ish/zv drejtor i SHIK, Arben Sefgjini:Çfare di une per zhdukjen e Remzi Hoxhes-2008

Emisioni “Opinion Plus”, në Tv Klan solli mbrëmjen e sotme intervistën me ish/zv drejtorin e SHIK ne Tirane, Arben Sefgjini.

Maj 12, 2008
Opinion Plus-Gramoz Ruci: Nuk ka marreveshje mes Rames e Berishes (7 Janar 2008)

Opinion Plus-Gramoz Ruci: Nuk ka marreveshje mes Rames e Berishes (7 Janar 2008)

Emisioni “Opinion Plus”, në Tv Klan solli mbrëmjen e sotme intervistën me kryetarin e Asamblese së PS, Gramoz Ruçin.

Janar 7, 2008
Intervista e Enkelejd Alibeajt, 34 vjeç ministër Drejtësie

Intervista e Enkelejd Alibeajt, 34 vjeç ministër Drejtësie

Enkelejd Alibeaj sapo është dekretuar Ministër i Drejtësisë, por emërimi i tij ka qenë suprizë, pasi nuk  i takonte grupit parlamentar të Partisë Demokratike. Ministri Alibeaj ishte i ftuar në emisionin “Opinion Plus”, nga ku foli për postin e tij në ri dhe arsyet se përse kryeministri Berisha e përzgjodhi si Ministër Drejtësie. “Drejtësia është...

Nëntor 26, 2007
Ardit Gjebrea, karriera dhe “Kënga Magjike”

Ardit Gjebrea, karriera dhe “Kënga Magjike”

Producenti dhe këngëtari i mirënjohur, Ardit Gjebrea ishte i ftuar në emisionin “Opinion Plus”, nga ku foli për edicionin e 9-të të festivalit “Kënga Magjike”, si dhe për karrierën e tij në muzikë dhe televizion. I pyetur nga drejtuesi dhe moderatori i emisionit, Blendi Fevziu, nëse festivali rezervon surpriza këtë vit, Gjebrea u shpreh: “Sigurisht....

Nëntor 19, 2007
Pavarësia e Kosovës, Surroi: Ne i kemi kaluar të gjitha raundet historike

Pavarësia e Kosovës, Surroi: Ne i kemi kaluar të gjitha raundet historike

Emisoni “Opinion Plus”, në Tv Klan solli ditën e sotme intervistën me politikanin e njohur në Kosovë dhe liderin e Lëvizjes “Ora”, Veton Surroi. Kosova ndodhet në një prej udhëkryqeve të saj historike që lidhet me përcaktimin e statusit të saj final, por edhe në një fushatë zgjedhore që është shpallur që nga java e...

Nëntor 12, 2007
Presidenti Sejdiu: Statusi i Kosovës, komplikim nga ndikimi i Rusisë

Presidenti Sejdiu: Statusi i Kosovës, komplikim nga ndikimi i Rusisë

Presidenti i Kosovës, Fatmir Sejdiu është 56 vjeç dhe ka një karrierë 33-vjeçare si profesor i Fakultetit Juridik. Sejdiu ka qenë gjithmonë i përfshirë në politikë, por jo gjithmonë si protagonist. Sejdiu duket mëse i ndërgjegjshëm për misionin e tij. Fati ka sjellë që juristi të jetë në krye të popullit të tij në një...

Tetor 22, 2007
Samir Mane flet për suksesin e QTU dhe si u bë një nga biznesmenët më të pasur në Shqipëri

Samir Mane flet për suksesin e QTU dhe si u bë një nga biznesmenët më të pasur në Shqipëri

Biznesmeni Samir Mane ishte i ftuar në emisionin “Opinion Plus”, nga ku foli për karrierën e tij të suksesshme dhe për 2 vjetorin e Qendrës Tregtare Univers, e cila është qendra e parë tregtare e përmasave kaq të mëdha në Shqipëri. Qendra Tregtare Univers u inagurua më 30 Shtator të vitit 2005 dhe ditën e...

Tetor 1, 2007
PDK, analizë për situatën pas arrestimeve

PDK, analizë për situatën pas arrestimeve

Emisioni “Opinion Plus”, në Tv Klan solli mbrëmjen e sotme intervistën me ish- kryetarin e grupit parlamentar të Partisë Demokristiane, Nikollë Lesi. Vëmendja u përqëndrua në zhvillimet e javës së kaluar, ku u arrestuan disa funksionarë të lartë shtetërorë të emëruar nga PDK. Ditën e sotme Partia Demokristiane zhvilloi edhe një mbledhje që zgjaanalizeti rreth...

Shtator 24, 2007