Klan NewsKlan NewsKlan PlusKlan PlusKlan RadioKlan RadioKlan MusicKlan MusicKlani ImKlani Im

Seriale

‘Sekrete familjare’, seriali dramatik më i ndjekur i vitit, së shpejti në Tv Klan

‘Sekrete familjare’, seriali dramatik më i ndjekur i vitit, së shpejti në Tv Klan

“Sekrete familjare” nga 23 Dhjetori çdo të premte 20:05 (3 episode) dhe të dielën 20:05 premierë në Tv Klan Një serial dramatik në vend të parë në çdo episod të tij, duke u shpallur si seriali më i ndjekur i vitit, me shifra rekord audience. Nga kompania nr.1 në Turqi, Ay Yapim dhe nga skenaristja...

Dhjetor 13, 2022
Kush janë 4 aktoret e reja më të suksesshme në Turqi

Kush janë 4 aktoret e reja më të suksesshme në Turqi

Platformat televizive dixhitale dhe kërkesa e lartë për produksione të mira si filma e seriale kanë bërë që bota e ekranit dhe aktorët të mos kenë limite. Gara për të pasur sa më shumë klikime, famë, para dhe ndikim në rrjetet sociale ka bërë që aktorët tani vështirë se njihen me emrat e tyre. Por...

Qershor 15, 2022
‘Velvet’, një perandori mode, premierë ekskluzive në Tv Klan

‘Velvet’, një perandori mode, premierë ekskluzive në Tv Klan

Një perandori e ndërtuar me mëndafsh, sensualitet dhe joshje. Seriali më i famshëm në botë për parajsën “Haute Couture”, me modën dhe makinat e epokës, i shitur në më shumë se 140 shtete. Një fenomen në Netflix, tani premierë ekskluzive në një televizion shqiptar. Të gjitha sezonet e tij, së bashku me “Velvet Collection”, vijnë...

Mars 31, 2022
“Shërbëtori i popullit”, seriali i Volodymyr Zelenski premierë në Tv Klan

“Shërbëtori i popullit”, seriali i Volodymyr Zelenski premierë në Tv Klan

Seriali me njeriun më të adhuruar të momentit në të gjithë botën, Volodymyr Zelenski, presidenti i Ukrainës, heroi i padiskutueshëm i një kombi që krenohet me të, vjen premierë në Tv Klan. Seriali ku Zelenski, ish-aktor dhe producent, interpreton një mësues historie, që krejt papritur garon në zgjedhjet presidenciale, duke fituar 70% të votave. Çfarë...

Mars 29, 2022
“I Pabesë” seriali më i ri premierë ekskluzive në Tv Klan

“I Pabesë” seriali më i ri premierë ekskluzive në Tv Klan

“I PABESË” titullohet seriali më i ri turk që vjen premierë ekskluzive së shpejti në Tv Klan. Një prodhim i vitit 2022 do të transmetohet çdo të shtunë dhe të diel në mbrëmje. Ajo kishte jetën perfekte. Tani është koha t’a rifitojë atë! E tradhëtuar nga bashkëshorti, jeta e saj “shembet” kur zbulon se prej...

Mars 29, 2022
“I mbijetuari i Pablo Escobar” për herë të parë në Tv Klan

“I mbijetuari i Pablo Escobar” për herë të parë në Tv Klan

Seriali për jetën e vrasësit më të famshëm dhe krahu i djathtë i Pablo Escobarit. Teksa karteli Medellin shkatërrohet, John Jairo Velásquez me nofkën JJ ose Popey, dorëzohet para drejtësisë në 1992. I vetmi i mbijetuar i kartelit famkeq, në luftën për të mundur armiqtë dhe të fitojë respekt në hierarkinë e burgut. Një padron...

Gusht 25, 2021
Telenovela më e mirë e vitit në Meksikë nis sezonin e ri në Tv Klan

Telenovela më e mirë e vitit në Meksikë nis sezonin e ri në Tv Klan

Sezoni i ri televiziv në Tv Klan nis në datën 6 Shtator dhe vjen me një surprizë për të gjithë adhuruesit e telenovelave. Bëhet fjalë për një produksion meksikan “Pasion dhe Pushtet” do t’ju shoqëroj çdo ditë nga e hëna në të shtunë në 12:30 duke filluar nga 6 Shtatori. Një rivalitet i fortë pa...

Gusht 24, 2021
Zbuloni oraret e dy serialeve të reja në Tv Klan, “Nehir” dhe “Dashuria është në ajër”

Zbuloni oraret e dy serialeve të reja në Tv Klan, “Nehir” dhe “Dashuria është në ajër”

“DASHURIA ËSHTË NË AJËR” NGA 7 KORRIKU 16:05 NË TV KLAN “Dashuria është në ajër”, një nga serialet më të ndjekura të momentit, do të transmetohet premierë ekskluzive në TV Klan duke nisur nga data 7 Korrik në 16:05 nga e hëna në të shtunë. Seriali dramë-romancë më i mirë i vitit me çiftin e...

Qershor 28, 2021
Episodet e reja të “Çukur” në Tv Klan nga 11 Shtatori

Episodet e reja të “Çukur” në Tv Klan nga 11 Shtatori

Nga 11 Shtatori premierë ekskluzive në Tv Klan Më shumë aksion, dramë, sukses. Dy familje në rivalitet të përjetshëm. Seriali i rekordeve në audiencë vjen me sezonin e katërt premierë ekskluzive vetëm në Tv Klan! Episodet e reja të serialit “Çukur” do të nisin transmetimin në sezonin e ri televiziv duke filluar nga data 11...

Qershor 28, 2021
Dy aktorët e serialit “Amaneti” përshëndesin shikuesit e Tv Klan në Shqipëri!

Dy aktorët e serialit “Amaneti” përshëndesin shikuesit e Tv Klan në Shqipëri!

Dy protagonistët e serialit turk “Amaneti” që transmetohet premierë ekskluzive në Tv Klan nga e hëna në të shtunë në orën 14:30 kanë dërguar një përshëndetje për të gjithë ndjekësit nga Shqipëria. Halil Ibrahim Ceyhan dhe Sila Turkoglu kanë nisur një video përshëndetje për të gjithë shikuesit e Tv Klan. “Përshëndetje Shqipëri! Unë jam Halil...

Qershor 24, 2021