Kim Kardashian shfaq një pamje të re të stilit të flokëve të saj. Ylli i “The Lardashians” me anë të një postimi në rrjetin e saj social Instagram ndau me fansat e saj disa foto që në fokus kishin pamjen e flokëve të kapura gërshet.

Me sa duket kjo u pëlqye shumë nga fansat e 43-vjeçares , pasi komplimentet në komente ishin të shumta.Në tre fotot e para Kardashian pozon duke parë anash dhe në foton e fundit duke parë në tokë.

Mbase ky model i ri i flokët debutuar nga Kardashian do të përqafohet gjerësisht nga vajzat këtë verë.

/tvkla.al