lajme, #edicioniinformativ ora 15:30 data 15 Maj 2024 #TvKlan #KlanLajme

Spiker: Anjola Hamzaj

Përcillet për në banesën e fundit polici Nevruz Cenaliaj. Renea, kërkime intensive për autorin

Mori peng fëmijët dhe qëlloi disa herë me armë në banesë, pranga një 40-vjeçari në Durrës

SPAK çon në gjyq ish-policin Dedan Gjoni dhe 3 të tjerë. Bënë plane për një vrasje

Rikthehet rivleresimi i pronës. Depozitohet në kuvend nisma për tatim 3% të shtëpive

Një 5-vjeçare e birësuar dhunohej nga nëna. Ndërhyjnë institucionet, ndërpritet birësimi

MEPJ thërret për sqarime ambasadorin serb: Vulin, deklarata provokuese. Nuk i shërbejnë stabilitetit

/tvklan.al