#lajme, #edicioniinformativ ora 15:30 data 20 Prill 2024 #TvKlan #KlanLajme

Spiker: Anjola Hamzaj

Rama: Drejtësia s’është më pushkë politike. Lufta ndaj korrupsionit dhe turizmi, arsye për mandatin e katërt

Tre të arrestuar për protestën para bashkisë. Hodhën molotov dhe goditën forcat e policisë

Moody’s përmirëson në “pozitive” perspektivën e Shqipërisë: Borxhi, 56.3%, ekonomia rritet me 3.5%

BB: Durrësi, me rritjen më të madhe të të nxehtit deri në 2040. Më të rrezikuara , qendrat e mëdha urbane”

Gjyshja dorëzon në polici nipin 3-vjeçar. E mbajti për 1 javë të fshehur nga nëna e tij

Kongresi voton sot ndihmën për Ukrainën. Priten përplasje mes ligjvënësve amerikanë

Alis, fituesi i “X Factor Albania”. Mbyllet mes emocioneve spektakli i talenteve në Tv Klan

/tvklan.al