lajme, #edicioniinformativ ora 15:30 data 25 Maj 2024 #TvKlan #KlanLajme

Spiker: Anjola Hamzaj

Drone dhe kamera inteligjentë kundër kriminalitetit në kufirin mes Shqipërisë e Kosovës

Arrestohet i dashuri i polices që u vetëvra me armët e shërbimit. Fshiu mesazhet nga celulari i saj

Sekuestrohen 7.3 kg kokainë në portin e Durrësit, 2 në pranga. Droga, 99% e pastër

“Krenar për Shqipërinë”, kryeministri Rama takon nesër emigrantët shqiptarë në Milano

Përgjysmohet numri i të diplomuarve në mësuesi vendi ka nevojë për rreth 2 mijë arsimtarë

Shefi i Nato-s: Ukraina duhet të lejohet të përdorë armët e perëndimit kundër ushtrisë ruse

Shpallen 5 mbrojtësit e majtë më të mirë të Euro 2024. Mittelstädt i pari, Hernandez i fundit

/tvklan.al