Lajme, #edicioniinformativ ora 15:30 data 25 Qershor 2024 #TvKlan #KlanLajme

Spiker: Anjola Hamzaj

Kombëtarja kthehet në atdhe. Shqipëria lë shenjë me lojën e bukur dhe vleresime për tifozët

Shqipëria u largua nga Europiani pas humbjes me Spanjën, sfidë që erdhi direkt në ekranin e Tv Klan. Kuqezinjtë marrin vlerësime për lojën e bukur dhe luftën deri në fund përballë një rivali të vështirë. Skuadra dhe stafi mbërriti sot në Tiranë.

Sylvinho: I trishtuar për eliminimin, por jo për paraqitjen. Luftuam deri në fund

Futbollistët: Largohemi me kokën lart. Na mungoi fati dhe eksperienca. Duka: Faleminderit për gjithçka

Apeli lë në fuqi 2 vjet burg për Alfred Belerin. Fajtor për blerje votash në zgjedhjet e majit 2023

Zbardhet skema e zhvatjes së pacientëve me tumor. 7 masa sigurie për mjekë e specialistë të onkologjikut

BSH: Rriten ndjeshëm investimet e huaja. Kryeson tregu imobiliar, financa dhe sigurimet

Lirohet nga burgu Julian Assange. Përfundoi dënimin e SHBA për spiunazh

/tvklan.al