lajme, #edicioniinformativ ora 15:30 data 28 Maj 2024 #TvKlan #KlanLajme

Spiker: Anjola Hamzaj

Headlines 28 Maj 2024

Tuneli i Llogarasë do të hapet në fillim të korrikut. Balluku: Gati brenda afatit, këtë vit kalohet pa pagesë

Financat dhe ekonomia me nevojat më të mëdha për punonjës. Aplikimet për punë ranë në 2023

FAZ: Kërcënimet e Greqisë për bllokimin e Shqipërisë janë boshe. Mitsotakis po e përdor Belerin për vota

SPAK dërgon në gjyq Plaurent Dervishajn dhe 8 të tjerë për vrasje e atentate me tritol

Spanja, Norvegjia e Irlanda njohin shtetin e Palestinës. Shefi i OKB: Ndaloni tmerrin në Rafah

Lista e Euro 2024, Josa: Sylvinho ka menduar për të ardhmen e kombëtares. Skema të ndryshme në lojë

/tvklan.al