Një 34-vjeçar është arrestuar nga autoritetet e policisë pasi ka marrë peng bashkëshorten dhe e ka dhunuar.

 Qytetari me iniciale J.Gj, banues në Gjirokastër ka ushtruar dhunë fizike e psikologjike ndaj gruas së tij 36-vjeçare.

Aktualisht, çështja i ka kaluar Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Gjirokastër për hetime të mëtejshme lidhur me ngjarjen e rëndë./tvklan.al