Panik në studion e “Rudina”: Iii tërmet, e ndjetë lëkundjen?


Panik në studion e “Rudina”: Iii tërmet, e ndjetë lëkundjen?

21:06 26/11/2019

Lëkundjet sizmike që tronditën vendin këtë të martë kanë qenë të vazhdueshme.

Ato janë ndjerë në gjithë Shqipërinë, megjithatë në qarkun e Tiranës dhe Durrësit padyshim lëkundjet janë ndjerë më shumë.

Lëvizjeve sizmike nuk i ka shpëtuar as emisioni “Rudina”, në Televizionin Klan, gjatë kohës që ishte në transmetim të drejtpërdrejtë.

E tronditur nga lëkundjet, moderatorja Rudina Magjistari nuk e fsheh frikën. “Iii tërmet, e ndjetë lëkundjen?”, thotë ajo, duke pyetur të ftuarit që kishte në studio./tvklan.al

Grupi
LAJMET
Të ngjashme

Grupi