Pse mbreti Charles III feston dy herë ditëlindjen? Gazetarja Enita Mema zbulon arsyen

Ditëlindja e mbretit Charles III, festa në tiranë nga ambasada britanike

Të gjithë kampionë në familjen e Alketa Docit/ Në studio me djalin dhe të dashurën e tij