Klan NewsKlan NewsKlan PlusKlan PlusKlan RadioKlan RadioKlan MusicKlan MusicKlani ImKlani Im
uefa euro 2024
0
ditë
0
orë
0
min
0
sek

Çukur

Klan Logo
<p style="font-weight: 400">Cukur nuk eshte thjesht emri i nje lagjeje, por emri i nje “mbreterie”. Nje nga lagjet me te rrezikshme, drejtohet nga familja mafioze Koçovali. Ata mendojne se “Cukur” eshte nje lagje e Stambollit, por ne fakt nuk e dine se Stambolli eshte ne Cukur. Historia e nje te riu, Jamaç, qe rikthehet ne vendlindje dhe shnderrohet “koka” e klanit te krimit. Nga kompania dhe regjisori i “Ezel apo “I infiltruari”, vjen seriali me i mire i vitit “Cukur”. Drame, aksion, thriller, romance!</p>
  • Drama
Çukur – Episodi 425

Çukur – Episodi 425

Murteza arrin të shpëtojë Jamaçin nga kthetrat e vdekjes. A do të mundet Ajshe të çojë deri në fund hakmarrjen e saj? Çfarë do të ndodhë me xhaxhain? Aliço nga ana tjetër është në gjëndje të rëndë shendetësorë.

Çukur – Episodi 426

Çukur – Episodi 426

Duke mos e përballuar vdekjen e dashurisë së tij, Murteza i jep fund jetës. Cili do të jetë fundi i Shahramit? A do të munden Koçovalët të ndalojnë banorët e Çukurit të largohen nga lagjia e tyre? Po xhaxhain a do të munden ta përzënë nga vila Koçovali?

Çukur – Episodi 427

Çukur – Episodi 427

Cila do të jetë hakmarrja e vëllezërve Koçovali ndaj xhaxhait të tyre? A do të marrë ai fundin e merituar? Nehir, në prag të vdekjes rikthehet pas kaq shumë kohësh me një amanet për Efsunin.  Koçovalët do të jenë dëshmitar të dhimbjeve dhe mrekullive në të njëjtën kohë. Me një lamtumirë të paharrueshme gjithçka do...

Çukur – Episodi 424

Çukur – Episodi 424

Ndërkohë që vëllezërit Koçovali sulmohen nga një breshëri plumbash, gratë dhe fëmijët e familjes së tyre gjithashtu sulmohen në shtëpi. Duke u vetësakrifikuar për shpëtimin e tyre Jamaç shkon dhe dorëzohet në duart e armikut të tij. Pas një plani të mirëmenduar Ajshe shkon të hakmerret mbi vdekjen e vajzës së saj. A do të...

Çukur – Episodi 421

Çukur – Episodi 421

Me Jamaçin në krye Çukur sapo ka nisur një epokë të re. Koçovalët festojnë të bashkuar dasmën e Jamaçit me Efsunin. Akin nga ana tjetër do të marrë një lajm të bukur. Ndërkohë që Çukuri është në paqe pas kaq shumë kohësh, levizja e xhaxhait do të ndryshojë gjithçka.

Çukur – Episodi 422

Çukur – Episodi 422

Xhaxhai shkon dhe shkatërron varrin e Idrizit. Si është gjendja shëndetësore e Salihut? Aliço gjithashtu përfuundon në duart e xhaxhait. Çfarë do të ndodhë tashmë me njerëzit që janë në shërbim të tij?

Çukur – Episodi 423

Çukur – Episodi 423

Jamaç dhe Xhumali i japin goditjen e parë Shahramit dhe njerëzve të tij. Çfarë do të zbulojë Meke nga Murteza? Nje mesazh i Jamaçit në mes të Çukurit do t’u rikthejë shpresën atyre.

Çukur – Episodi 420

Çukur – Episodi 420

Jamaç ka një njoftim të rëndësishëm për banorët e Çukurit. Për çfarë bëhet fjalë? Në një darkë të organizuar në shtëpinë e Jamaçit, Koçovalët më në fund janë të gjithë të bashkuar dhe në paqe. A do ta fitojë Sulltana faljen e fëmijëve të saj?

Çukur – Episodi 417

Çukur – Episodi 417

Jamaç çon Salihun në një vend të shkretë për të qënë vetem ata të dy. Çfarë do të thuhet mes dy vëllezërve pas gjithë tragjedive që perjetuan? Xhumali merr hapin e parë kundër xhaxhait duke i djegur të gjithë mallin atij. Koçovalët tashmë të bashkuar të gjithë me njëri-tjetrin marrin bëjnë plani e hakmarrjes së...

Çukur – Episodi 418

Çukur – Episodi 418

Pas bisedës me Sulltanën, a do të mundet Efsun ta falë atë? Pasi kapin Nedimin, krahun e djathtë të xhaxhait, Koçovalët tashmë të etur për hakmarrje arrijnë të gjejnë vendndodhjen e armikut te tyre. Edhe pse i rrethuar nga të katër anët xhaxhai përsëri arrin të arratiset. Çfarë do të ndodhë me Nedimin? Kujt do...

Çukur – Episodi 419

Çukur – Episodi 419

Vëllezërit Koçovali rikthehen në Çukur duke dalë përsëri në krye të tij. ata fillojnë te zaptojnë një nga një të gjitha fabrikat e xhaxhait. Efsun bën hapin e parë për t’u afruar me Sulltanën…

Çukur – Episodi 416

Çukur – Episodi 416

I shkatërruar dhe i etur për hakmarrje Salih kërkon të vendosë i vetëm drejtësi mbi vdekjen e Karaxhasë duke vendosur veten në rrezik. A do të mundet Jamaç të shpëtojë dhe të sjellë në vete vëllain e tij? Nga ana tjetër Xhumali dhe Akin janë të bllokuar nga një bresheri plumbash. Kush do t’i shpëtojë...

Plot

Çukur

Drama

Cukur nuk eshte thjesht emri i nje lagjeje, por emri i nje “mbreterie”. Nje nga lagjet me te rrezikshme, drejtohet nga familja mafioze Koçovali. Ata mendojne se “Cukur” eshte nje lagje e Stambollit, por ne fakt nuk e dine se Stambolli eshte ne Cukur. Historia e nje te riu, Jamaç, qe rikthehet ne vendlindje dhe shnderrohet “koka” e klanit te krimit. Nga kompania dhe regjisori i “Ezel apo “I infiltruari”, vjen seriali me i mire i vitit “Cukur”. Drame, aksion, thriller, romance!

TV KLAN
Osmani
Sekrete Familjare
Çapkëni i pasur
Tokë e hidhur
Për familjen time
Një shans më shumë
Premtimi
Nina