Klan NewsKlan NewsKlan PlusKlan PlusKlan RadioKlan RadioKlan MusicKlan MusicKlani ImKlani Im

Opinion

Opinion – Gjithçka për Shqipërinë në Euro 2024!

Opinion – Gjithçka për Shqipërinë në Euro 2024!

#Opinion | Emision politik live nga #BlendiFevziu në #TvKlan Të ftuar: Suela Demiri, Balina Bodinaku, Lenida Halilaj, Fioralba Dizdari, Roberta Zaninoni, Faruk Sejdini, Ervin Salianji, Taulant Balla, Fabrizio Bucci, Alvaro Renedo ZalbaNë lidhje Skype: Albana Murra, Mariela Berliku Emisioni i fundit i vitit të 27-të të “Opinion” i cili do t’i lërë vendin transmetimit të...

Qershor 14, 2024
Opinion – Pas ndërtimit, “Salillari” teston urën e madhe të Kukësit!

Opinion – Pas ndërtimit, “Salillari” teston urën e madhe të Kukësit!

#Opinion | Emision politik live nga #BlendiFevziu në #TvKlan Historitë e të enjtes/3 muaj më parë në një reportazh për urën e Kukësit të vendosur mbi lumin Drin, projektuesit e saj, kompanitë Salillari dhe Kastrati i premtuan gazetarit Blendi Fevziu se do të ishte personi i parë që do të kalonte mbi të me automjetin...

Qershor 13, 2024
Opinion – Historia e rrallë e dëshmitarit fallco!

Opinion – Historia e rrallë e dëshmitarit fallco!

#Opinion | Emision politik live nga #BlendiFevziu në #TvKlan Përvjetori i 25-të i çlirimit të Kosovës, 12 qershorit 1999 kur trupat e NATO-s hynë në Kosovë pas marrëveshjes së Kumanovës në të cilën trupat serbe u larguan nga i gjithë territori i Kosovës duke i hapur rrugë hyrjes së trupave të KFOR-it dhe njëkohësisht është...

Qershor 13, 2024
31 Minuta – Vota e diasporës!

31 Minuta – Vota e diasporës!

#Opinion | Emision politik live nga #BlendiFevziu në #TvKlan 31 minuta/ Çfarë po ndodh me votën e diasporës, një votim i kahershëm i politikës shqiptare që pjesën më të madhe të kohës nuk po plotësohet? Pse është kaq e vështirë? Cili është vendimi për votën e diasporës?

Qershor 12, 2024
31 Minuta – SPAK përballë krimit dhe presionit!

31 Minuta – SPAK përballë krimit dhe presionit!

#Opinion | Emision politik live nga #BlendiFevziu në #TvKlan 31 Minuta/ Një analizë për SPAK-un përballë krimit dhe presionit që shqyrton punën e Prokurorisë së Posaçme.

Qershor 12, 2024
Opinion – Gjykata vendos, vulën e ka Berisha!

Opinion – Gjykata vendos, vulën e ka Berisha!

#Opinion | Emision politik live nga #BlendiFevziu në #TvKlan Të ftuar: Oerd Bylykbashi, Preç Zogaj, Marsela Karapanço, Glidona Daci, Andi Tela Duket se të paktën ka marrë fund odisea e çështjes së vulës në Partinë Demokratike. Sot Gjykata e Apelit vendosi të kthejë mbrapsht vendimin duke lënë në fuqi vendimin e parë. Vula e Partisë...

Qershor 12, 2024
Opinion – Baladë dritash nga Zef Zorba!

Opinion – Baladë dritash nga Zef Zorba!

#KlanNews #KlanNewsLajme #tvklan KlanNews #KlanNewsLajme #tvklan “Baladë dritash” quhet libri monografik për krijimtarinë dhe jetën e Zef Zorbës. Një krijues që në vitet e komunizmit ishte i mbetur në heshtje, i izoluar, nuk pati jehonë, ndërkohë ishte shkolluar në Itali, mbeti në Shqipëri gjatë Luftës së Dytë Botërore, ka punuar në bankën e Napolit, ishte...

Qershor 11, 2024
Opinion – Këtë verë në Marina Bay!

Opinion – Këtë verë në Marina Bay!

#KlanNews #KlanNewsLajme #tvklan KlanNews #KlanNewsLajme #tvklan Marina Bay/ Disa ndërtues nga Vlora ndërtuan një seri apartamentesh për t’i shitur në një nga gjiret më të bukura të Vlorës por apartamentet nuk u shitën. Ndërtuesit ngelën në një borxh të madh financiar dhe vendosën ta kthejnë në një hotel. Nga ky mosfunksionim patën fatin të ndërtojnë...

Qershor 11, 2024
Opinion – Zgjedhjet europiane “shkundin” Europën!

Opinion – Zgjedhjet europiane “shkundin” Europën!

#Opinion | Emision politik live nga #BlendiFevziu në #TvKlan Të ftuar: Eda Gemi, Alba Bajraktari , Alba Kepi, Fitim Zekthi, Gert Bogdani Zgjedhjet europiane kanë shkundur Europën politike, ka pasur surpriza. Dy prej liderëve tradicionalisht kryesorë të kontinentit europian kanë qenë humbës të mëdhenj të këtyre zgjedhjeve, presidenti francez Macron dhe kancelari gjerman Scholz. Ky...

Qershor 11, 2024
Opinion – Rrugëtimi Offroad Elbasan-Funar!

Opinion – Rrugëtimi Offroad Elbasan-Funar!

#Opinion | Emision politik live nga #BlendiFevziu në #TvKlan Një aktivitet i quajtur Offroad Elbasan, i organizuar nga Ervin Skënderi, një ekskursion me makina ‘offroad’ në Funarë të Elbasanit. Makina të ajashtëzakonshme, të modifikuara në Shqipëri nga persona të apasionuar pas tyre që shpenzojnë një pjesë të madhe të kohës për të zbuluar vendet më...

Qershor 11, 2024