“Taksi e rezervuar” është një program nga Rudina Magjistari, Julian Napoloni dhe Eduart Oga, i cili transmetohet çdo të shtunë në orën 20:30 në ekranin e Tv Klan. Me pjesëmarrjen e Leonard Bombaj, Salsano Rrapi dhe Anita Shelpo ky program premton spektakël të vërtetë.

Të ftuar në episodin e pestë ishin Zerina Kuke, Mevlan Shanaj, Osman dhe Evis Mula, Alketa Vejsiu dhe Redon Makashi./tvklan.al