“Taksi e rezervuar” është një program nga Rudina Magjistari, Julian Napoloni dhe Eduart Oga, i cili transmetohet çdo të shtunë në orën 20:30 në ekranin e Tv Klan. Me pjesëmarrjen e Leonard Bombaj, Salsano Rrapi dhe Anita Shelpo ky program premton spektakël të vërtetë.

Gazetari Blendi Fevziu ishte i ftuar për të treguar më shumë nga emisioni i tij i përjavshëm dhe të ftuarit.

Leonora Poloska këndoi këngën “Të dua s’të dua” dhe “Tradhëtare”

Artjola Toska këndoi këngët e saj reja nga albumi i më i fundit.

Pandi Laço dhe Adi Hila interpretuan në skenë sëbashku me këngëtaren Ledina Çelo.

Valbona Selimllari mahniti me një tango së bashku me balerinin Adi Hila si dhe recitoi një poezi të Timo Fllokos.

Nadaja Hamza, drejtoreshë e Insitutit të Tekstilit të Modës në një ekspozitë me veshje./tvklan.al