Klan NewsKlan NewsKlan PlusKlan PlusKlan RadioKlan RadioKlan MusicKlan MusicKlani ImKlani Im
uefa euro 2024
0
ditë
0
orë
0
min
0
sek

Gjysma ime

Gjysma ime – Te pathënat e Marcela Lati dhe Armand Peza (27 Qershor 2021)

Gjysma ime – Te pathënat e Marcela Lati dhe Armand Peza (27 Qershor 2021)

Marçela Lati dhe Armand Peza ishin të ftuarit e rubrikës “Gjysma Ime” nga “E Diela Shqiptare” në Tv Klan. Rrëfimi i tyre për jetën me njëri-tjetrin, punën dhe fëmijët është një histori se si dy njerëz që janë kaq të angazhuar çdo ditë në një biznes që kërkon kurim deri në detajet më të hollësishme,...

Qershor 27, 2021
Gjysma ime – Gjysmat e Alban Ramosaj: Antigone dhe Beatrix (20 Qershor 2021)

Gjysma ime – Gjysmat e Alban Ramosaj: Antigone dhe Beatrix (20 Qershor 2021)

ë ftuar në rubrikën “Gjysma ime” tek E Diela Shqiptare kanë qenë Alban Ramosaj dhe mamaja e tij Antigona të cilët kanë folur më gjatë për marrëdhënien e tyre dhe dashurinë e madhe që kanë për njëri-tjetrin. I pyetur nga moderatori Ardit Gjebrea se si u frymëzua për këngën “Thikat e mia” e cila e...

Qershor 20, 2021
Gjysma ime – Dashuri dhe rivalitet – Erion Isai dhe Ajlin Petrela (13 Qershor 2021)

Gjysma ime – Dashuri dhe rivalitet – Erion Isai dhe Ajlin Petrela (13 Qershor 2021)

Rubrika “Gjysma Ime’’ në emisionin “E Diela Shqiptare” mirëpriti kryetarin e bashkisë Ersekë Erion Isai dhe bashkëshorten e tij, aktoren Ajlin Petrela. Të dy duket se plotësojnë njëri-tjetrin, Erioni me qetësinë dhe rregullin, ndërsa Ajlin është plot energji. Në 11 vite së bashku, i ka mbajtur pasioni, puna, karizma, humori, por mbi të gjitha, dashuria....

Qershor 13, 2021
Gjysma Ime – Dashuria shqiptaro-turke, Edith Harxhi dhe Guven Guneren (6 Qershor 2021)

Gjysma Ime – Dashuria shqiptaro-turke, Edith Harxhi dhe Guven Guneren (6 Qershor 2021)

Pjesë e rubrikës “Gjysma ime” tek E Diela Shqiptare ka qenë kandidatja për kryetare e PD-së Edith Harxhi së bashku me bashkëshortin e saj turk. Ajo si rrallë herë ka folur për jetën e saj private dhe na ka zbuluar shumë gjëra që nuk i kemi ditur më parë për të. Një pjesë e intervistës...

Qershor 6, 2021
Gjysma Ime – Dashuria shqiptaro-kroate, Gerta Heta dhe Matko Djarmati! ( 23 Maj 2021)

Gjysma Ime – Dashuria shqiptaro-kroate, Gerta Heta dhe Matko Djarmati! ( 23 Maj 2021)

Të ftuar në rubrikën “Gjysma Ime” tek “E Diela Shqiptare” kanë qenë këngëtarja dhe prezantuesja Gerta Heta dhe bashkëshorti i saj, një ish-futbollist kroat, Matko Djarmati. Çifti tregoi si janë njohur, bashkëjetesën, takimin me prindërit e tij, martesën, pasionin e Matkos për gatimin, por edhe si e shohin njëri-tjetrin si personin që e plotëson dhe...

Maj 23, 2021
Gjysma Ime – Kush e fiton sfidën: Ola Hasani dhe Esdalin Gorani! (16 Maj 2021)

Gjysma Ime – Kush e fiton sfidën: Ola Hasani dhe Esdalin Gorani! (16 Maj 2021)

Të ftuar në rubrikën “Gjysma ime” në Tv Klan, ka qenë çifti i koreografëve Esdalin Gorani dhe Ola Hasani. Ata kanë ushtruar për vite me radhe profesionin e baltetit dhe janë shumë të dashur për publikun shqiptar. Gjatë intervistës ata kanë treguar më shumë për jetën e tyre personale dhe profesionale. Gjithashtu çifti ka tregua...

Maj 16, 2021
Gjysma Ime – Ekipi perfekt, Redi dhe Vivian Jupi! (9 Maj 2021)

Gjysma Ime – Ekipi perfekt, Redi dhe Vivian Jupi! (9 Maj 2021)

Të ftuar në rubrikën “Gjysma ime” tek E Diela Shqiptare ka qenë ish-futbollisti dhe ish-trajneri i skuadrave të moshës Redi Jupi dhe bashkëshortja e tij Vivian e cila është dhe vajza e doktorit të njohur Mentor Petrela. Ata kanë folur gjatë për jetën e tyre private dhe si janë njohur. Ata janë takuar në Dhërmi,...

Maj 9, 2021
Gjysma Ime – Më në fund Eni Çobani zbulon gjysmën e saj Avenir Shehu! (2 Maj 2021)

Gjysma Ime – Më në fund Eni Çobani zbulon gjysmën e saj Avenir Shehu! (2 Maj 2021)

Si rrallë herë Eni Çobani dhe bashkëshorti i saj Aveniri kanë dalë së bashku në publik dhe ku tjetër përveçse tek rubrika “Gjysma ime”, ku kanë folur gjatë për njohjen dhe dashurinë e tyre. Ata kanë treguar se pas disa muaj njohje, u fejuan direkt dhe pas një viti fejese shkoi të jetonte tek familja...

Maj 2, 2021
Gjysma Ime – Përfaqësuesit e San Marinos në Eurovizion – Senhit & Luca Tommassini! (25 Prill 2021)

Gjysma Ime – Përfaqësuesit e San Marinos në Eurovizion – Senhit & Luca Tommassini! (25 Prill 2021)

Pjesë e rubrikës “Gjysma ime” në Tv Klan, ka qenë këngëtarja e njohur Senhit nga Italia e cila do jetë pjesëmarrëse në Eurovizion duke përfaqësuar San Marinon. Ajo ka ardhur së bashku me gjysmën e saj, i cili është një balerin, aktor dhe producent me famë ndërkombëtare dhe ka bashkëpunuar me artistët më të njohur...

Prill 25, 2021
Gjysma ime – Rrëfimi eksluziv Lulzim Basha dhe Aurela Basha! (18 Prill 2021)

Gjysma ime – Rrëfimi eksluziv Lulzim Basha dhe Aurela Basha! (18 Prill 2021)

Në rubrikën “Gjysma Ime” tek E Diela Shqiptare, kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha, ka treguar si ia kërkoi dorën Aurelës së bashku me dajën e tij që u nda nga jeta në Shtator me të cilin kishte marrëdhënie shumë të ngushta dhe e ka dashur shumë. Ai ka marrë dajën dhe kanë shkuar të...

Prill 18, 2021