Derbi i Torinos është mbyllur pa fitues dhe pa gola. Juventus ka barazuar 0-0 në fushën e Torinos. Pjesa e parë ishte më e mirë për bardhezinjtë që patën disa raste shumë të mira për shënim, por Vlahoviç u tregua i pasaktë.

Në të dytën Torino ishte më mirë fizikisht duke patur epërsi në lojë, por pa e konkretizuar. Në fund të dyja skuadrat ndanë nga një pikë që nuk kënaq askënd.

Klan News