Klan NewsKlan NewsKlan PlusKlan PlusKlan RadioKlan RadioKlan MusicKlan MusicKlani ImKlani Im

Best Deal

Best Deal – Episodi 10 (23 Gusht 2021)

Best Deal – Episodi 10 (23 Gusht 2021)

Gusht 23, 2021
Best Deal – Episodi 9 (16 Gusht 2021)

Best Deal – Episodi 9 (16 Gusht 2021)

Gusht 17, 2021
Albania Best Deal – Episodi 8 (9 Gusht 2021)

Albania Best Deal – Episodi 8 (9 Gusht 2021)

Gusht 9, 2021
Albania Best Deal – Episodi 7 (2 Gusht 2021)

Albania Best Deal – Episodi 7 (2 Gusht 2021)

Gusht 3, 2021
Best Deal – Episodi 6 (26 Korrik 2021)

Best Deal – Episodi 6 (26 Korrik 2021)

Korrik 26, 2021
Best Deal – Episodi 5 (19 Korrik 2021)

Best Deal – Episodi 5 (19 Korrik 2021)

Si çdo të hënë, na ndiqni sonte në episodin e rradhës të Best Deal Reality Show, i cili eksploron vendet më të bukura të bregdetit Shqiptar me një mision – të marr ofertën më të mirë për Ju dhe familjen tuaj! “Albania Best Deal” fluturon këtë episod mbi çatinë madhështore të Santa Quaranta për të...

Korrik 19, 2021
Best Deal – Episodi 4 (12 Korrik 2021)

Best Deal – Episodi 4 (12 Korrik 2021)

“Albania Best Deal” është emisioni që viziton çdo plazh e resort për të marrë për ju dhe familjet tuaja ofertën më të mirë! Pesë yjet e rradhës Ada Deda, Linda Jarani, Senera Hoxha, Eriona Sejdiu dhe Doris Murati kësaj here kanë shënjestruar Palace Hotel and Spa në Durrës. Ato shkojnë me një mision të qartë…...

Korrik 12, 2021
Best Deal – Episodi 3 (5 Korrik 2021)

Best Deal – Episodi 3 (5 Korrik 2021)

Episodi i radhës i “Albania Best Deal” bën bashkë 5 yje të reja, të cilat do të shfaqen nën hënën e plotë në Sanur Beach House! Jemi sërish në Jug… Si pushojnë vajzat tona Sara Kolami, Ina Kollcaku, Fiona Metohu, Tea Zhuli, Enxhi Cuku dhe a e morën ato një best deal? Na ndiqni çdo...

Korrik 5, 2021
Best Deal – Episodi 2 (28 Qershor 2021)

Best Deal – Episodi 2 (28 Qershor 2021)

Episodi i dytë i ‘Best Deal Albania’ i dërgoi vajzat në natyrën e mrekullueshme të veriut të Shqipërisë. Me destinacion Ranën e Hedhun në Shëngjin tek Prince Adriatic Resort. Vajzat Niki Delijorgji, Xheisara, Elmira Sadrija, Arba Gramo dhe Belinda Dragoti një super deal që do i vlejë çdo pushuesi që ka në plan të vizitojë...

Qershor 28, 2021
Best Deal – Episodi 1 (21 Qershor 2021)

Best Deal – Episodi 1 (21 Qershor 2021)

“Best Deal Albania”, është Reality Show në lëvizje, pa filtra, që gjurmon nga jugu në veri ofertën më të mirë. Çdo javë në një tjetër resort, 5 yje që ndërrohen më shpesh se veshjet në ekranin e Klan Plus. 24 orë mikrofona dhe kamera ndezur, për të kuptuar gjithçka që të shërben ty si pushues....

Qershor 22, 2021