BIXHOZ ME DASHURINE – EPISODI 446/2 – TV KLAN

BIXHOZ ME DASHURINE – EPISODI 446/2

Serial: 08.02.2019

Të gjithë vazhdojnë të jenë të shqetësuar për Shivain.

Plani i Xhanvit dhe Texhit për të çmendur Zvetlanën po ecen më sukses.

Çfarë kanë planifikuar ata kësaj here kunder saj?

Sahil gjithashtu është i mërzitur pasi asnjë se ka mendjen tek ditëlindja e tij…

Kategori
Bixhoz me dashurinë
0 Komente

Përgjigju

*

*Emisione