ÇUKUR – EPISODI 132 – TV KLAN

ÇUKUR – EPISODI 132

Serial: 11.04.2019

Sena rikthehet në Çukur për të takuar Akshin.

Ajo telefonon Jamaçin dhe i tregon mbi gjëndjen e rëndë të mbesës së tij.

Mahsun ka përgatitur një plan tjetër kundër Jamaçit. Për çfarë bëhet fjalë kësaj here?

Sena çon Akshin në shtëpinë ku ndodhet Jamaç dhe Xhumal. Si do të jetë takimi i tyre?

Cila do të jetë levizja e re e Jamaç?

Idriz pranon Selimin në shtëpi…

Kategori
ÇUKUR
0 Komente

Përgjigju

*

*

 

Emisione