ÇUKUR – EPISODI 134 – TV KLAN

ÇUKUR – EPISODI 134

Serial: 15.04.2019

Xhelasun i revoltuar i kërkon Karaxhasë të qëndrojë larg familjes së tij.

Jamaç përfshihet në një sherr për të mbrojtur Salihun i cili ndodhet në një gjëndje të dëshpëruar.

Çfarë do të thuhet mes Idrizit dhe dashurisë së vjetër të tij, Melihasë?

Cili do të jetë plani i rradhës i Jamaç?

Kategori
ÇUKUR
0 Komente

Përgjigju

*

*

Emisione