“House of Cards”, së shpejti në Tv Klan

“House of Cards”, së shpejti në Tv Klan

19:00 18/07/2019

Fituesi i 35 çmimeve ndërkombëtare, nga 206 kandidatura.

2 çmime “Golden Globe” si seriali dramatik më i mirë i vitit dhe seriali më i kandiduar në çmimet Emmy.

Seriali politik më i ndjekur dhe më i përfolur i 5 viteve të fundit. Hakmarrja e një politikani sëbashku me gruan e tij, kundër atyre që e tradhtuan.

I mashtruar nga Shtëpia e Bardhë, një kongresmen amerikan vendos të ngjitet i pamëshirshëm në majën më të lartë të pushtetit. Shantazhi, joshja dhe ambicia janë armët e tij.

Një nga serialet më të klikuar në Netflix, për herë të parë në një televizion shqiptar.

Me Kevin Spacey dhe Robin Wright, “House of Cards”, seriali i rekordeve në audiencë, premierë ekskluzive në Tv Klan, së shpejti. /tvklan.al

Të ngjashme