KRYEQYTETI – ABDULHAMID – EPISODI 60 – TV KLAN

KRYEQYTETI – ABDULHAMID – EPISODI 60

Serial: 21.04.2019

Dikush dëgjon bisedat mes sulltaneshë Senihasë dhe djalit të saj në lidhje me Mahmudin.

Firuze është gati të hakmerret ndaj sulltaneshë Bidarit…

Cili është plani i Markos, krahu i djathtë i Parvusit?

Abdulkadiri është bërë i dobishëm dhe i prezanton sulltanit projektet e tij.

Seniha shkon dhe takon fshehurazi Mahmud pashain.

Kategori
Kryeqyteti Abdylhamid
1 Koment
 • Musa
  23 Prill 2019 at 23:53
  Përgjigju

  Mirembrema ne cfare dite dhe kohe e transmetoni serialin KRYEQITETI me tregoni nese ke i mundesi ju falimindeeit naten e mir

 • Përgjigju

  *

  *

  Emisione