.

Kush vjen per dreke?!

Nje program nga Arjola Shehu.

Nje show argetues ne gatim, por jo vetem mes VIP-ave ne “kuzhinen” e Arjoles. Personazhet e famshem ne studion tone me specialitetet perkatese. Cili eshte specialiteti I yjeve dhe kush fiton mes tyre? Meny dhe pjata te vecanta nga cdo krahine dhe shtet. Receta e shefit (cdo dite nje recete nga shefat me te mire ne Shqiperi). Keshilla te ndryshme ne kuzhine dhe ne tavolina. Batuta, informacione dhe rubrika utilitare…

On air: E hene – e premte 12:15 ne TVKLAN & KLANHD