Lule te vetmuara – Episodi 184


Lule te vetmuara – Episodi 184

17:00 12/08/2020

Kemal vazhdon të përndjekë Ejlylin, kjo e fundit ngec brenda në taksi me të.

Por shoqet e saj arrijnë ta shpëtojnë atë.

Policia me ndihmen e vajzave arrijnë të gjejnë Defnen dhe Nazanin të cilat janë në arrati. A do të burgoset Defne?
Të ngjashme