Lule te vetmuara – Episodi 39

Lule te vetmuara – Episodi 39

17:00 25/02/2020

Xhemre tashmë është jashtë rrezikut për jetën.

Feride dyshon se fshihet  diçka pas vizitës së Kaderit në spital. A do të mund të zbulojë ajo çfarë fshihet pas kësaj?

Gokhan dhe Emine i qëndrojnë afer Xhemresë duke mos e lënë vetëm për asnjë çast.

Policia mbërrin të arrestojë Gokhanin si të dyshuar për zjarrin e shkaktuar një natë më parë.

Kush fshihet pas këtij denoncimi?
Grupi
LAJMET
Të ngjashme


Grupi