Lule te vetmuara – Episodi 48Lule te vetmuara – Episodi 48

17:00 06/03/2020

Feride zbulon arsyen e vërtetë të dergimit të Kaderit në spital.

Si do të reagojë kjo e fundit kur të zbulojë që nëna e saj e ka mashtruar atë?

Çfarë do të dëgjojë Sedat në biseden mes Banu dhe Kader?

Gynej përgatit një surprizë të bukur për Songylin…
Të ngjashme