QYTETI I HUMBUR – EPISODI 27 – TV KLAN

QYTETI I HUMBUR – EPISODI 27

Serial: 05.06.2019

Kadir takohet me Zehren dhe kerkon të dijë nga ajo arsyen e refuzimit për martesë.

Si do t’i shkojë Ismailit intervista për punë?

Gruaja e Et’hem vjen në shtëpinë e Ajselit. Çfarë do të kërkojë ajo?

Kadir kërkon që të rregullojë marrëdhënien e tij me Zehren.

Seher merr një surprizë të bukur nga Daniel.

Çfarë po ndodh mes Kadir dhe Ajsel?

Kategori
Qyteti i humbur
0 Komente

Përgjigju

*

*

Emisione