Seritë e reja të Çukur nga 14 Marsi në Tv Klan

Seritë e reja të Çukur nga 14 Marsi në Tv Klan

18:30 04/03/2020

Një tragjedi pushton Çukurin, lagjen më të famshme në Stamboll. Cili do të jetë kryetari i ri dhe çfarë do të ndodhë?

Dramë, aksion, triller. Personazhe të rinj, me dëshirën për hakmarrje… Në serialin numër 1 në shikueshmëri, veçanërisht nga të rinjtë. Sezoni i tretë që të gjithë po e prisnit. Seritë e reja vijnë premierë ekskluzive vetëm në Tv Klan, duke filluar nga data 14 Mars.

“Çukur” do të transmetohet çdo të shtunë në orën 20:05 dhe të dielën në orën 20:20 në Tv Klan. /tvklan.al
Grupi
LAJMET
Të ngjashme


Grupi