Seritë e reja të serialit “Ertugrul”, nis “Osmani” në Tv Klan


Seritë e reja të serialit “Ertugrul”, nis “Osmani” në Tv Klan

21:50 21/02/2020

Seriali më i kushtueshëm dhe më i suksesshëm i të gjitha kohërave, me veshje dhe skenografi mbreslënëse. Sezoni i gjashtë me aktorin më të famshëm dhe më të paguar, Burak Özçivit, shifra rekord shikueshmërie në çdo episod si seriali më i ndjekur.

OSMANI (ERTUGRUL) NGA 10 MARSI NË TV KLAN

#Osmani, djali i #Ertugrul rikthehet në #TvKlan, seriali më i ndjekur, shifra rekord audience, premierë ekskluzive nga data 10 Mars në televizionin më të madh shqiptar. Për më shumë www.tvklan.al/seriale#BurakOzcivit #kuruluşosman #dirilişosman #tvseries #turkishseries #tvseries #dirilisertugrul #ertuğrul #serialturk #SerialeTvKlan #KlanHD #TvKlan

Publiée par Seriale TV KLAN sur Mercredi 19 février 2020

Suksesi vazhdon… Si do të rrjedhë historia e djalit të Ertugrulit? Osmani, ai që themeloi perandorinë më të madhe të kohës.

Seriali më i shumëpritur, Osmani, produksioni më i madh me seritë e reja në televizionin më të madh shqiptar. Osmani, nga saga e Ertugrul, premierë ekskluzive nga 10 Marsi në Tv Klan. /tvklan.al


Të ngjashme