“Taksi e rezervuar” është një program nga Rudina Magjistari, Julian Napoloni dhe Eduart Oga, i cili transmetohet çdo të shtunë në orën 20:30 në ekranin e Tv Klan. Me pjesëmarrjen e Leonard Bombaj, Salsano Rrapi dhe Anita Shelpo ky program premton spektakël të vërtetë

Të ftuar: Eli Fara, Zef Deda, Elvira Diamanti, Ardit Gjebrea, Nadir Mura, Tuna Sejdiu./tvklan.al