XHENET – EPISODI 109 – TV KLAN

XHENET – EPISODI 109

Serial: 11.03.2019

A do të mund të rregullohet marrëdhënia mes Xhenetit dhe Selimit?

Plani i Xhihanit po ecen me sukses, tashmë Arzu do të jetë pre e lojës së tij.

A do të mund të marrin vesh Mahir dhe Sema mbi aksidentin e Melisës?

Halil kërkon të flasë me Arzunë. Çfarë ka për t’i thënë ai?

Kategori
Xhenet
0 Komente

Përgjigju

*

*