Babai vret gabimisht vajzën – TV KLAN

Babai vret gabimisht vajzën

Mendoi se ishte hajduti

Një 23- vjeçare ke mbetur e vdekur në vend, pasi u qëllua nga babai i saj. Ngjarja tragjike ka ndodhur në Karolinën e Veriut mbrëmjen e së dielës, raporton Fox10tv.

Nadeja Pressley po hynte në banesën e saj në Greenville, pas mesnate, por babai i saj ka menduar se ka qenë ndonjë njeri i panjohur dhe ka qëlluar me armë zjarri. E reja ka gjetur vdekjen e menjëhershme.

Babai i Pressley, ka thënë në polici se ka gjuajtur me armë, pasi mendonte se në banesën e tij kishte hyrë ndonjë grabitës.

Lidhur më ngjarjen tragjike autoritetet kanë thënë se do i bëjnë një autopsi trupit të Nadejas./tvklan.al

 

 

Kategori
BotaTe funditTë gjitha
0 Komente

Përgjigju

*

*

Emisione