#lajme, #edicioniinformativ ora 19:30 data 15 Prill 2024 #TvKlan #KlanLajme

Spiker: Reis Çiço

SPAK përfundon hetimet për  “Metamorfozën”. 7 vite në gjyq. Rëndohet akuza për Oltion Bistrin

Gjiknuri: Koalicionet, çështje e ezauruar. Votimi me detyrim është model arkaik

Beleri zyrtarizohet si kandidat i partisë së Mitsotakis në zgjedhjet për parlamentin europian

MIE: Rezerva e naftës në Shpirag, 225 milionë barrela. Duhet teknologji e veçantë për nxjerrjen

Euro, sërish në pikiatë. Monedha europiane prek kufijte e 100 lekëve. Bien edhe valutat e tjera

Revista “Aeroports de Paris”: Shqipëria, princesha e re e lindjes. Destinacioni i pushimeve në mal ose në det

Kreu i OKB: Izraeli dhe Irani të ndalen! Thirrje nga perendimi për të frenuar luftën e madhe

/tvklan.al