#lajme, #edicioniinformativ ora 15:30 data 19 Prill 2024 #TvKlan #KlanLajme

Spiker: Anjola Hamzaj

Headlines 19 Prill 2024

Opozita, molotov kundër ndërtesës së Bashkisë së Tiranës. SHBA-BE: Dënojmë dhunën, politika ta refuzojë

Mashtrimi me “call center”, 66 vite burg për 8 italianë. Fshehën 5.8 milionë euro në 15 kompani fiktive

Kumbaro, ultimatum prefektëve: Tolerancë zero për strukturat e betonit në plazhe

Ligji i ri, fekondimi invitro nga 18 deri në 53 vjeç. Deri në 5 fëmijë nga i njëjti dhurues

Izraeli hakmerret ndaj Iranit! Lëshon një raketë dhe disa drone drejt Iranit, por pa dëme

Nagelsmann rinovon me Gjermaninë. Trajneri do të qëndrojë deri në Botërorin e 2026. /tvklan.al